Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne jest, aby mieć starszą wersję Google Play Services (Usługi Google Play). To one odpowiadają za to, że AA Mirror przestaje być dostępne z poziomu radia samochodowego. Niestety Google mocno walczy z tym dodatkiem (z innymi też). 

Polecam śledzić na bieżąco forum XDA, gdzie omawiane są zagadnienia Android Auto.

https://forum.xda-developers.com/android-auto/android-auto-general

Dokladniej w temacie Mirror screen on Android Auto. Wiem, że był poruszany też temat innego sposobu ominięcia zabezpieczeń Google, ale nie wiem jak temat się rozwinął. 

Daj znać jak coś uda Ci się zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Dean napisał:

Ważne jest, aby mieć starszą wersję Google Play Services (Usługi Google Play). To one odpowiadają za to, że AA Mirror przestaje być dostępne z poziomu radia samochodowego. Niestety Google mocno walczy z tym dodatkiem (z innymi też). 

Polecam śledzić na bieżąco forum XDA, gdzie omawiane są zagadnienia Android Auto.

https://forum.xda-developers.com/android-auto/android-auto-general

Dokladniej w temacie Mirror screen on Android Auto. Wiem, że był poruszany też temat innego sposobu ominięcia zabezpieczeń Google, ale nie wiem jak temat się rozwinął. 

Daj znać jak coś uda Ci się zrobić. 

 

Udało mi się połączyć z AA Mirror. Pojawił się ekran blokady na wyświetlaczu auta, jak odblokowałem to pojawił się czarny ekran z napisem Android Auto. Żeby wejść do jakiejkolwiek aplikacji, muszę przeciągnąć ekran i wejść w pasek Ustawienia. Następnie wchodzę w aplikacje i przez sklep google mogę odpalić każdą aplikację na ekranie. Dużo zachodu i trzeba korzystać z telefonu. Jak zrobić żeby pojawił się pulpit telefonu na wyświetlaczu auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki miałem obraz do wczoraj. Dzisiaj ikona AA Mirror nie pojawia się. Nie rozumiem o co chodzi. Dlaczego przy pierwszym podłączeniu jest i mogę przenieść obraz A przy następnym podłączeniu telefonu już nie. Macie jakiś pomysł. 

IMG-20181119-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Po instalacji AA Mirror i odblokowaniu poprzez AA Unlock działa ok. Po krótkim czasie Google blokuje to ponownie. Ta walka się nie skończy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dean napisał:

Tak. Po instalacji AA Mirror i odblokowaniu poprzez AA Unlock działa ok. Po krótkim czasie Google blokuje to ponownie. Ta walka się nie skończy... 

Rozumiem że muszę za każdym razem odinstalować i ponownie zainstalować dodatki? Jakaś masakra. Może ktoś to ogarnie, a jak nie  to lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, użyć ponownie AA Unlock by odblokować Google Play Services, bo to ta aplikacja blokuje dodatki. Jeśli ta opcja już także nie działa, to pozostaje tylko czekać, aż na forum XDA pojawi się nowa opcja ominięcia blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie na razie odpuściem ściganie się z google. Na głównym ekranie odpalam Waze a na smartfonie yanosika i gra gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie ustawienia AA Mirror żeby obraz był największy na wyświetlaczu samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolnego paska się nie pozbędziesz, ale możesz w ustawieniach ukryć górny i boczny :) 

6. Immersive mode None/Hide status/Hide navigation/Full immersive  / Tryb wyświetlania Normalny/Ukryj górną belkę statusu/Ukryj belkę statusu i pasek nawigacji ( ustaw na Full Immersive)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie AA Mirror działa ale muszę ponownie uruchomić telefon. Trochę kombinacji ale działa. Nie wiem tylko jak zrobić żeby ikonki androida pojawiły się na wyświetlaczu. Bo każdą aplikację żeby odpalić muszę wejść w ustawienia, następnie wybrać aplikacje, później chrome i odpalanie z poziomu sklepu google. Muszę pobrać jakiś dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Kamil i jestem nowy na forum. Mam pytanie czy komuś z was działa mirror link z samsungiem? Ja próbuje już od jakiegoś czasu i mi nie specjalnie wychodzi. Poprzez Car mode i Lg mirrordrive nie chce zaskoczyć. Kilkukrotnie po naciśnięciu okienek w Car mode pod spodem widać ekran mojego smart fona ale tak jak by nie da się go wydobyć na ekran ponieważ wyskakuje komunikat że program Lg jest wyłącznie do telefonów Lg. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilok na forum były poruszane tematy odnośnie MirrorLink. Ten wątek dotyczy połączenia poprzez Android Auto.

Może tutaj znajdziesz rozwiązanie swojego problemu :)

 

 

Edytowane przez Dean
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przepraszam za spam nie w temacie. Pozdrawiam i już czytam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba ta wersja ze zmienionym interfejsem odtwarzacza i wiadomości. Zmian ogólnie mało, ale zawsze coś. Testował ktoś alternatywne możliwości odblokowania by można było korzystać z AA Mirror?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa metoda u mnie działa, z tym, że cały czas jestem na starym GPS. Za nic nie chce mi się sam zaktualizować. Ale AA 3.8.5 + GPS 12.8.74 działa.

Piszę oczywiście o metodzie z dodaniem flag do lokalnej bazy Google i założenie triggera na odświeżenie operacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące Car Stream. Kiedy uruchamiam aplikację każe mi wejść w panel boczny a tam brak elementów do wyświetlenia. Korzysta ktoś z was? Jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

dzisiaj przetestowałem nowy sposób na uruchomienie aa mirror. Jak na razie u mnie działa. To rozwiązanie  ma teoretycznie możliwość dodawania nie tylko aa mirror do AA, ale dowolnej aplikacji. jeszcze tego nie testowałem, ale do rzeczy :

1. Odinstalowujemy aa mirror

2. Instalujemy sqlite z playstore

3. Ściągamy mała aplikację na Windows, która już nas dalej porpowadzi  http://www.mediafire.com/file/efjsjm68hbybkwv/ANDROID+AUTO+PATCHER.exe

4. Instalujemy aa_mirror i już, działa, przynajmniej u mnie :)

Rzecz jasna wymagany jest root

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać za jakiś czas czy dalej działa :) może uda się zaktualizować pierwszy post 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności