Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Kabe napisał:

Niestety nie pomogło. 

Plik ściągam z: https://github.com/slashmax/AAMirror/tree/master/apk

I ma 12,56 kB

Oryginalnie ma 2,5Mb. Wrzuciłem go na swojego Dropboxa, zobacz czy stąd się poprawnie pobiera https://www.dropbox.com/s/d4r7mt3izovb2jd/app-debug.apk?dl=0

Przypominam sobie, że też miałem problem z pobraniem z poziomu telefonu, ale dotyczyło to raczej faktu, że musiałem przełączyć stronę na wersję Desktop. Jest tam taka opcja. I dzięki temu pobrało normalnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dean napisał:

Oryginalnie ma 2,5Mb. Wrzuciłem go na swojego Dropboxa, zobacz czy stąd się poprawnie pobiera https://www.dropbox.com/s/d4r7mt3izovb2jd/app-debug.apk?dl=0

Przypominam sobie, że też miałem problem z pobraniem z poziomu telefonu, ale dotyczyło to raczej faktu, że musiałem przełączyć stronę na wersję Desktop. Jest tam taka opcja. I dzięki temu pobrało normalnie.

Dzięki,
Działa poprawnie w trybie Desktop, jak i z Twojego dysku.

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie mogę poradzić z orientacja poziomą na AA Mirror. Cały czas obraz jest w pionie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Thomsoon napisał:

Ja sobie nie mogę poradzić z orientacja poziomą na AA Mirror. Cały czas obraz jest w pionie ?

Spróbuj takich ustawień jak ja mam w AA Mirror. Dodatkowo Automate samoczynnie obraca ekran w tryb landscape gdy połączenie Car Mode jest aktywne. Taka kompilacja robi robotę i ekran zawsze mam poziomo. 

Screenshot_20180214-194703.thumb.png.e46fccc608a9152c486c27204793100c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomimo wywalonego bluetootha nie ma możliwości podłączenia iPhone po bluetoothie z DP i Android Auto jednocześnie :/ Rozdzielczość AA Mirror też jak dla mnie słaba, chyba, że można ją dostosować do pełnego 9.2' tak jak jest przy zwykłym AA.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, merci_94 napisał:

U mnie pomimo wywalonego bluetootha nie ma możliwości podłączenia iPhone po bluetoothie z DP i Android Auto jednocześnie :/ Rozdzielczość AA Mirror też jak dla mnie słaba, chyba, że można ją dostosować do pełnego 9.2' tak jak jest przy zwykłym AA.

Zauważyłem, że problem o którym piszesz pojawia się, jak próbuje się połączyć iPhone'a po tym jak działa już AA. Jednak podczas uruchamiania samochodu zawsze bluetooth łączy się pierwszy z ajfonem, a następnie AA. Wtedy problem nie występuje. Odnośnie rozdzielczości, chodzi o to, że obiekty są za duże? Możesz pokazać zdjęcie? 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean jeśli polączysz się AA mirror to działa Ci dotykowo ekran w pasku? Bo u mnie odpaliłem yanosika  i nic nie mogę zmienić na radiu, tylko w smartku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Endrju napisał:

Dean jeśli polączysz się AA mirror to działa Ci dotykowo ekran w pasku? Bo u mnie odpaliłem yanosika  i nic nie mogę zmienić na radiu, tylko w smartku. 

Tak, u mnie wszystko jest ok. Rozumiem, ze masz roota i przyznałeś aplikacji AA Mirror dostęp do powłoki? Bez tego dotyk nie będzie działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rota nie mam a zerknę na uprawnienia.Myslisz że bez robota nie pójdzie? 

Edytowane przez Endrju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Endrju napisał:

Nie rota nie mam a zerknę na uprawnienia.Myslisz że bez robota nie pójdzie? 

Niestety, bez roota można tylko z poziomu telefonu sterować. Oficjalne info developera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki. I brawo piękna robota. ???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Dean napisał:

Zauważyłem, że problem o którym piszesz pojawia się, jak próbuje się połączyć iPhone'a po tym jak działa już AA. Jednak podczas uruchamiania samochodu zawsze bluetooth łączy się pierwszy z ajfonem, a następnie AA. Wtedy problem nie występuje.

A ja nie jestem w stanie nad tym zapanować :-( Mimo, że robię w tej samej kolejności to po podłączeniu Androida "wyrzuca" wszystkie (2 iPhony) z bluetootha i przejmuje na wyłączność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, multisync napisał:

A ja nie jestem w stanie nad tym zapanować :-( Mimo, że robię w tej samej kolejności to po podłączeniu Androida "wyrzuca" wszystkie (2 iPhony) z bluetootha i przejmuje na wyłączność.

Masz zrootowany system i wyłączyłeś usługę "Udostępnianie Bluetooth" jak to opisałem w tutorialu? Sprawdź też czy Twój telefon z androdiem jest zapamiętany w samochodzie do połączenia bluetooth. Mi zawsze wywalało iPhone'a jak podłączałem AA. Jednak po opisanym przeze mnie zabiegu już się tak nie dzieje, w ogóle. Może masz jakieś nowsze radio, gdzie AA przesyła już rozmowy i dźwięk mediów w całości przez usb? W moim (Discovery Media) Android łączył się przez bluetooth na potrzeby rozmów telefonicznych. Dźwięk multimedialny leciał już po kablu. 

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój telefon z Androidem łączy się przez bluetooth z samochodem gdy podłączasz go pod AA? Czy po prostu samochód rozłącza wszystko co podpięte było poprzez bluetooth, ponieważ urządzenie z Android Auto zostało podłączone?

Takie działanie ma Apple CarPlay. Rozmowa i muzyka idą prosto z kabla a wszystkie urządzenia bluetooth zostają rozłączone. Być może w nowszych radiach zrobili tak samo z Android Auto, co oznacza, że technicznie nie ma możliwości używania wtedy innego urządzenia przez bluetooth. 

Niestety nie testowałem tego rozwiązania na nowszych samochodach, ale jak tylko będę miał okazję to sam sprawdzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dean napisał:

Czy po prostu samochód rozłącza wszystko co podpięte było poprzez bluetooth, ponieważ urządzenie z Android Auto zostało podłączone?

Dokładnie tak jest jak napisałeś :-(

Pozostaje mi poczekać na Cydię i wtedy wykorzystać rowiązania na iOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, multisync napisał:

Dokładnie tak jest jak napisałeś :-(

Pozostaje mi poczekać na Cydię i wtedy wykorzystać rowiązania na iOS.

Cydia ma być na dniach na iOS 11 (11.0-11.1.2). Jak to się stanie to od razu pójdą w ruch aktualizacje dodatków, w tym na pewno NGXPlay :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamieszczam pare zdjęć z działania na nowym DP 9,2"

 

IMG_2832.jpg

IMG_2827.jpg

IMG_2829.jpg

IMG_2833.jpg

Niestety tutorial Dean-a nie działa z tą wersją DP i co by nie robić to zawsze dzieje się tak jak na poniższym zdjęciu :-(

 

IMG_2826.jpg

Edytowane przez multisync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodatki typu AA Mirror czy YouTube z tego poradnika działają mi super, mam problem z samym Android Auto- jak podłącze fon do auta, przejmuje on ekran w telefonie, nie mogę wejść na jego pulpit by włączyć inne aplikacje, można to jakoś skonfigurować? Jedynym wyjściem jest wyłączenie trybu samochodowego a wtedy niestety rozłącza się z autem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie działa AndroidAuto. Blokuje telefon, żebyś się nim nie bawił podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności