Skocz do zawartości
wilczak

Jakie głośniki do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro masz gotowe zestawy śrub i wkrętów do przykrecenia i dystansów i głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac jakis link do aukcji. Nie znalazlem nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dniach czeka mnie wymiana głośników z przodu. Kupiłem już głośniki z dystansami. Stare głośniki są na nitach. Czytałem już ze trzeba je rozwiercić. Pytanie jak zamocować dystanse? tez na nitach? jak tak to na jakich? Chciałbym już sobie kupić i mieć gotowe do montażu.

 

Ludzie, nie umiecie obejrzeć dystansu, pójść z nim do sklepu budowlanego i kupić śrub, podkładek i nakrętek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega ma za daleko dlatego podałem gotowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie umiecie obejrzeć dystansu, pójść z nim do sklepu budowlanego i kupić śrub, podkładek i nakrętek?

 

Wracam z pracy o 17 i chce mieć wszystko gotowe do montażu jak już wrócę do domu i głośniki będą na mnie czekały a ze jestem ze wsi to mam daleko do sklepu budowlanego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie. Chcę zmienić głośniki przednie z ori na coś lepszego. Jednostka sterująca to Pioneer deh 5600bt. Nie paluję raczej wzmacniacza. Chcę uzyskać czystsze brzmienie i miększy bas. W przysżlości może wygłuszę drzwi. Zastanawiam się nad:http://allegro.pl/glosniki-basowe-crunch-gti-6-2-miekki-niski-bass-i5388039991.html + głosniki wysokotonowe jedwabne Philips lub nad http://allegro.pl/zestaw-hertz-esk165-glosniki-golf-4-passat-b5-bora-i5659881669.html Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch jeśli już to ESK ale o ile dół jest przyzwoity o tyle góra najprawdopodobniej zmasakruje Ci uszy - są piskliwie ostre (choć niektórzy takie lubią)

Crunch'a odpuść - szkoda kasy - już lepsza będzie fabryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego. A może polecisz coś innego od siebie. W przyszłości może wyciszę drzwi i to bedzie na tyle. Chcę poprawić fabrykę aby fajnie to grało (bylo w miarę czystko) i było w miarę proste w montażu. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz koledzy mam mętlik....wiem ze najlepiej było by to zrobić od podstaw czyli dać wzmak, wygłuszyć drzwi i dopiero zastanawiać się nad doborem głośników. Ale wszyscy wiemy jak to jest. Chcę uzyskać w miarę możliwie czyste granie, z lepszym basem i sopranem zasilane radiem. Drzwi w przyszłości tez pewnie wygłuszę. Zaciekawił mnie ten Hertz ale teraz po Waszej opinii sam już nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec właśnie dlatego zaproponowałem Ci tego Excrusion'a , bo to juz przyzwoicie grający zestaw pod samym radiem. Co do Hertz'ów to Osiah powiedział o nich wszystko co można powiedzieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej cały zestaw Crunch wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crunch? No nie wiem, można zaryzykować, np. w przypadku gdy nic innego się nie zmieści. W takiej Preludzie V to trzeba szukać płaskich 13nastek. Do Passata to Excursion SX-6C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Co wy tak w tych Chrunch'ach widzicie ?

Edytowane przez matlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Co wy tak w tych Chrunch'ach widzicię ?

 

Pewnie nic nie widzą, ale na pewno słyszą. Miałem okazję posłuchać crunchy, i byłem zachwycony. Bdb sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nic nie widzą, ale na pewno słyszą. Miałem okazję posłuchać crunchy, i byłem zachwycony. Bdb sprzęt

 

Kwestia gustu i punktu odniesienia - podejrzewam że większość kupujących tego typu głośniki nie miało możliwości posłuchać/porównać z innymi.

Często kupują po prostu oczami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nic nie widzą, ale na pewno słyszą. Miałem okazję posłuchać crunchy, i byłem zachwycony. Bdb sprzęt

 

a do czego porównywałeś ze masz taką Odważną opinię , bo jestem bardzo ciekawy ?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Kwestia gustu i punktu odniesienia - podejrzewam że większość kupujących tego typu głośniki nie miało możliwości posłuchać/porównać z innymi.

Często kupują po prostu oczami:)

 

znam ten stan , dobrze że mi to przeszło :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie głośniczki do passata B5?

Radio GAMMA V głośniki tylko na froncie.

Dodam że nie chciałbym zmieniać radyjka. Wiem że ma małą moc wyjściową i nie mam pojęcia jak dobrać głośniki żeby miało to ręce i nogi.

Czego oczekuję?

Chciałbym poprawić w szczególności niskie tony. Te seryjne są strasznie dudniące, płytkie i męczące. Góra może zostać.

Pytanie brzmi czy w ogóle da się coś zrobić na seryjnym radiu ?

 

Myślałem o głośniczkach JBL CS7 series.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jakie głośniczki do passata B5?

Radio GAMMA V głośniki tylko na froncie.

Dodam że nie chciałbym zmieniać radyjka. Wiem że ma małą moc wyjściową i nie mam pojęcia jak dobrać głośniki żeby miało to ręce i nogi.

Czego oczekuję?

Chciałbym poprawić w szczególności niskie tony. Te seryjne są strasznie dudniące, płytkie i męczące. Góra może zostać.

Pytanie brzmi czy w ogóle da się coś zrobić na seryjnym radiu ?

 

Myślałem o głośniczkach JBL CS7 series.

 

a dlaczego akurat o tych myślałeś ? jaki masz budżet ? Kwestie kiepskiej gry niskimi tonami to nie tylko problem samego głośnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności