Skocz do zawartości
Madmaxlca

Moze sie poznamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam juz od jakiegos czasu jestem na tym forum ale jakos z nikim nie mam kontaktu wydaje mi sie ze moze trzeba by bylo sie poznac i moze troche porozmawiac moze nie koniecznie na temat naszch aut ale na przyklad jak zrobic Dolnoslaskie forum by bylo bardziej przyjazne i dostepne dla ludzi naszego pokroju z mniejszym stanem kieszeni dla ludzi ktozy zaczynaj ,iz my wszyscy kiedys zaczynalismy i trzba o tym pamietac.Pasja jest wszedzie trzeba tylko sie nia zaciagnac czasami wystarczy prosty wdech i juz jestes wsrod nas to takie proste a zarazen ciezkie i nie zrozumiale dla normalnego zjadacza chleba,pozdrawiam wszystkich :antyvw:szerokosci to takie moje skromne przemyslenia,ktore gdzies tam mam z tylu glowy.

Edytowane przez Madmaxlca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkać się zawsze można,podaj datę czasi miejsce.Ja jestem zlubina a ty skąd???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaper65 napisał:

Spotkać się zawsze można,podaj datę czasi miejsce.Ja jestem zlubina a ty skąd???

Witam ja z Legnicy obecnie mnie nie ma bede koncem marca poczatek kwietnia,bylem kilka razy w lubiniu na tesco tez tam maja fajne furki chlopaki,pozdrawiam, :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozdro.ido zobaczenia:gathering:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2018 o 13:52, Madmaxlca napisał:

Witam ja z Legnicy obecnie mnie nie ma bede koncem marca poczatek kwietnia,bylem kilka razy w lubiniu na tesco tez tam maja fajne furki chlopaki,pozdrawiam, :bry2

kolego w Lubinie a nie w lubiniu :wmorde przyjedziesz to się odezwij zrobimy jakiś spontan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2018 o 11:05, mmissiek napisał:

kolego w Lubinie a nie w lubiniu :wmorde przyjedziesz to się odezwij zrobimy jakiś spontan

witam bede 30 marca w legnicy to mozemy sie spodkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bedzie ktos 31 go kwietnia w Szymanowie ja sie wybieram,pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności