Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym zamienić w moim Passacie B7 radio z RCD310 na RCD330G+. Zastanawia mnie jednak kilka rzeczy, może wypowiedzą się osoby, które miały z tym radiem styczność

Czy współpracuje z klawiszami na kierownicy?

Czy nie ma problemu z bluetooth? Mam na myśli, czy po zmianie wszystko działa jak wcześniej, czyli wyświetlanie komunikatów o połączeniu na ekranie między zegarami i czy idzie odebrać z klawiszy na kierownicy?

Czy informacje radiowe są wyświetlane na ekranie między zegarami?

Czy są potrzebne jakieś przejściówki do podłączenia anteny itp?

Jestem zainteresowany kupnem radia z tego ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/vw-rcd330-g-polskie-pl-menu-red-6-5-bluetooth-sd-usb-aux-kable-CID5-IDqKydD.html#52cd80fd6d

Będę wdzięczny za odpowiedzi i wszelkie sugestie. Nie chcę kupić radia z którego będę niezadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przyciski działają z nową kierą (12 przcisków) jeśli chodzi o radio Desay ( takie podałeś w linku) . Wyświetlanie komunikatów na ekranie jest tylko jak jest połączenie przychodzące. Informacje radiowe nie są wyświetlane na ekranie licznika . Nie trzeba przejściówek do podłączenia  anteny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informacje. Zakładam, że pewnie masz takie radio, to mam jeszcze jedno pytanie. Polecasz je, czy raczej należy je rozpatrywać w kategorii gadżetu?

Najbardziej interesuje mnie w nim mirror link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum golfa dosyć szeroko opisują ten sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że opisują ;). Mirror link jest słaby . Ma ograniczenia raz że obsługuje bardzo mało tel. i rozłącza się po przekroczeniu 5km/h. Polecał bym radio z tej serii ale NONAME  187B  Jest fajna funkcja Android Auto i to już jest fajne jedyny minus to brak j. polskiego.

Mam radio Desay oraz NO NAME 187b 

Edytowane przez mcaris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupić radio No Name czy Desay. Myślę o android auto i łatwości aktualizacji i skąd je brać bo oba radia wymagają innych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności