Skocz do zawartości
jedrus

Tankowanie z płaceniem telefonem przy dystrybutorze

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest artykuł sponsorowany ale jestem tak zadowolony jak to działa, że postanowiłem podzielić się z wami moim odkryciem :D

Tankujesz samochód na firmę? Możesz teraz używając aplikacji JustDrive płacić bezpośrednio przy dystrybutorze swoim smartfonem, skanując kod QR z dystrybutora. Do tej pory Orlen pozwalał na takie tankowanie tylko flotom, po długim procesie rejestracji i weryfikacji. Teraz ściągamy aplikację, podajemy NIP, podpinamy kartę i gotowe :) Koniec z podawaniem NIP przy kasie, czekaniem w kolejce, odmawianiem kawy i hot dogów :D

http://justdrive.co/

Jeśli ktoś by się rejestrował dzięki mojej nowince, możecie podać przy rejestracji mój kod

AGJ3-QB5V

Dzięki niemu zatankujecie do 100 litrów paliwa przez 30 dni o 50 groszy taniej na litrze! Prosta matematyka mówi więc, że 100 litrów paliwa daje 50zł zniżki!
Ja otrzymam za każdego poleconego 5gr zniżki na litrze paliwa przez 90 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czytałem o tej aplikacji na pewnym portalu tech, ale tam autor nie przyznawal sie do swojego bonusu, mysle ze z takim zasiegiem forum beda Ci placic za tankowanie ;). A tak serio w ciagu kilku dni zarejestruje sie z twoim kodem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma opcji dla osób fizycznych. Pomysł mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie wypróbować, chociaż @truna wspominał mi na zlocie żeby Orlen omijać, co też czynię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Saint napisał:

Orlen omijać,

Jeżdżę tylko jak naprawdę muszę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gadanie dla gadania. Poczytajcie raporty analiz paliw.  Miesiąc w miesiąc, rok w rok każda jedna stacja BP, Szel, Orlen i co tam jeszcze jest - każda jedna regularnie ma kłopoty ze spełnianiem norm paliw. 

Poza tym jak doskonale wiecie paliwa dla wszystkich stacji są rozlewany chyba z dwóch rafinierii. Wszystkie mają to samo źródło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2018 o 15:26, StreamHD napisał:

Wszystkie mają to samo źródło. 

Większość tak jak mówisz, jest jeszcze paliwo z "Niemiec" ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2018 o 15:26, StreamHD napisał:

Oj gadanie dla gadania. Poczytajcie raporty analiz paliw.  Miesiąc w miesiąc, rok w rok każda jedna stacja BP, Szel, Orlen i co tam jeszcze jest - każda jedna regularnie ma kłopoty ze spełnianiem norm paliw. 

Poza tym jak doskonale wiecie paliwa dla wszystkich stacji są rozlewany chyba z dwóch rafinierii. Wszystkie mają to samo źródło. 

Dokładnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JustDrive nie wypaliło ale od paru dni jest możliwość płacenia apką za tankowanie na stacjach Orlen

Szczegóły https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/na-stacji-zaplacisz-smartfonem-aplikacja,120,0,2419832.html?amp=1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2018 o 12:51, The_Saint napisał:

Trzeba będzie wypróbować, chociaż @truna wspominał mi na zlocie żeby Orlen omijać, co też czynię...

I bardzo dobrze, od kilkunastu lat tankowałem na orlenie i od kilku miesięcy moje auto tam nie zagląda i całkiem dobrze się z tym czuję, a nawet bardzo dobrze!!!! Niech sobie wezmą te swoje punkty i co tylko chcą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że z powodów ideologicznych ?

Ja podjechałem w sylwka na Shella spytać czy coś się da zrobić z punktami i okazało się że zbiornik prawie od rezerwy do pełna a i tak wszystkiego nie wybrałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2018 o 21:51, truna napisał:

Większość tak jak mówisz, jest jeszcze paliwo z "Niemiec" ????

Na jakich stacjach na terenie Polski znajdę to "niemieckie" paliwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności