Skocz do zawartości
czosnek1

Kamera cofania nie działa i radio się nie ściemnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z fabryczną kamerą i radiem. Passat B6 2008. Po włożeniu kluczyka nie załącza się radio, nie świeci się podświetlenie przycisków radia. Po włączeniu radia ręcznie i odpaleniu auta, radio nie ściemnia się. Ponadto nie działa kamera cofania (komunikat po angielsku: kamera cofania jest nieaktywna w tym momencie). Radio również nie wyłącza się automatycznie po wyjęciu kluczyka. Może kogoś na rozwiązanie problemu nakieruje fakt, że problem potrafi zniknąć na godzinę, gdzie wszystko działa bez zarzutu, a potem znów na kilka dni jest tak jak wyżej opisałem. Załączam zdjęcie radia i bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki. 

1517471793604185573587.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z moim rns510, dałem jednemu gościowi nie dał sobie rady z tym a skasował nie małe pieniądze, więc kupiłem zastępczy rcd310 a na tego przyjdzie czas. Podpowiem Tobie że jest firma po wpisaniu w google "naprawa rns510" (nie wiem czy mogę tutaj reklamować więc piszę tak) w pierwszym linku. Oni to robią za 400zł i jest na to 6 miesięcy gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego tej firmie nie dałeś radia do naprawy jak są tacy spoko? :acute:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 3.02.2018 o 18:16, Dreyfus napisał:

Więc dlaczego tej firmie nie dałeś radia do naprawy jak są tacy spoko? :acute:

@Dreyfus dlatego że szkoda mi kasy póki co aby  kolejny raz próbować naprawiać go, za dużo felerów mają B6 żeby się przejmować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felerów jakich? Mnie się dobrze jeździ b6...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzypiące plastiki, hamulec ręczny, pompa oleju, pękające bloki (chodź mnie już to nie dotyczy),silniczki klimy i rns 510 z oznaczeniem "A" od Siemensa są wadliwe. Nie mówię, że się mi źle jeździ ale w porównaniu do poprzedników słabo wykonali B6. Wiem wiem było brać benzynke :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastiki nie zauważyłem by jakoś specjalnie były głośne, z ręcznym problemu nie miałem, poczytaj o moim silniku w necie też padaka jakich mało:) odpukać jeździ problemów nie sprawia. Ale mam ostatni wypust b6 może coś to zmienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności