Skocz do zawartości
romeo9999

XIII Zlot Ogólnopolski - Szymocice 06 - 08.VII.2018r

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
    Rok prod: 2001
    2 godziny temu, The_Saint napisał:

Zupę chmielową sobie spożyjesz ;)

Zupę chmielową to Ty postawisz za zaśmiecanie oficjalnego wątku.Karna krata Święty :)

• Like 2
    • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TFSI 200KM
    Rok prod: 2006

Struś odp

300zl za pobyt koszt noclegu to 100zl a 200zl to koszt organizacji zlotu.     Odp . tak dobrze policzyłeś tylko w opisie zaznacz  przy rejestracji że kamping oki

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2004

Dzięki za info. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B4 2.8 VR6 174KM (AAA)
    Rok prod: 1994
    Dnia 8.02.2018 o 22:17, rainman777 napisał:

Szkoda, pewno znalazłoby się kilka osób ze starej śląskiej gwardii, który by podjechała się przywitać. 

o właśnie, taki miałem plan...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy malutki błąd w formularzu nie nadaje numerów od 1 w górę i drugi pomyłka w kosztach nie 220 tylko 270

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2016

nie musi nadawać numerów od 1, nie ma to zadnego znaczenia. to tylko liczba, ktora ma identyfikowac, moglaby sie zaczynac od miliona.

pomyłka w kosztach? o czym Ty mowisz? formularz sprawdzales i zatwierdzales - bez zastrzezen.

dodatkowo - opanuj się człowieku z EDYTOWANIEM TREŚCI.

ZOBACZ, CO TY WYCZYNIASZ:

A6hhrJU.png

wyłączam Ci możliwość edytowania, skąd mam wiedzieć, czy zaraz nie zmienisz ceny znowu i nie będziesz tego zwalał na "błędny" formularz?

@romeo9999 zmieniałeś cenę w temacie w ciągu ostatnich kilku dni? Ostatnia szansa, żeby się przyznać.

Ściągam backup forum sprzed tygodnia. Jeśli znajdę tam inną cenę za sobotę (taką jak w formularzu) to formularz zostaje wyłączony i oficjalnego zlotu vw-passat.pl XIII nie będzie. Będziesz go robił ale na własną rękę i nie pod szyldem oficjalnego.

Oczywiście jeśli ja się mylę - przeproszę Cię tutaj tak samo jak teraz Cię oskarżam. Formularz przed upublicznieniem wysłałem do Ciebie z prośbą o sprawdzenie wszystkiego. Potwierdziłeś, że wszystko działa OK - mam kopię tego potwierdzenia.

Zabieram się za ściąganie backupu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponad dwa tygodnie temu była rzeczywiście taka cena 220  lecz menager zmienił cenę  na 270 z powodu tego że domki muszą być opłacone jeśli chcemy być sami, a wiec to poprawiłem w głównym wątku,  i to potwierdzam ale nie zauważyłem  że w formularzu zakradł się bład na samym dole  ja mam tylko pare oczy i mam prawo sie też zapomnieć nie jestem nieomylny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, okazuje się, że na szczęście cały log jest trzymany - każda zmiana.

Proszę, wytłumacz teraz zainteresowanym, dlaczego we wtorek, 13.02.2018 o 19:58 zmieniłeś cenę zlotu za sobotę i niedzielę z 220zł na 270zł i nie poinformowałeś o tym nikogo?

Formularz zatwierdzałeś o 6:30 w środę, 14.02.2018.

Dlaczego pozwoliłeś uruchomić formularz z niepoprawną wg Ciebie ceną?

Dlaczego nie napiszesz przepraszam zmieniłem cenę i nie sprawdziłem formularza?

Dlaczego stawiasz mnie w złym świetle, twierdząc, że "w formularzu jest błąd" a nie "zmieniłem cenę w ostatniej chwili i jak zwykle nikogo nie poinformowałem tylko po cichu zmieniłem temat"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja Cię nie obwiniam bo  tak jak napisałem mam prawo się pomylić  to raz pisałem do Ciebie próbowałem się z Tobą skontaktować tel  to echo. pisałem pw 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    6 minut temu, romeo9999 napisał:

Ponad dwa tygodnie temu była rzeczywiście taka cena 220  lecz menager zmienił cenę  na 270 z powodu tego że domki muszą być opłacone jeśli chcemy być sami, a wiec to poprawiłem w głównym wątku,  i to potwierdzam ale nie zauważyłem  że w formularzu zakradł się bład na samym dole  ja mam tylko pare oczy i mam prawo sie też zapomnieć nie jestem nieomylny.

Jak już napisałem powyżej - nie 2 tygodnie temu. Zmieniłeś cenę już długo po tym jak dałeś mi formularz do zrobienia i tuż przed tym jak go zatwierdziłeś. Zmiana 2 ostatni wtorek to nie jest zmiana "ponad 2 tygodnie temu". Liczyłeś, że nikt tej zmiany nie zauważy?

Jak zwykle zmieniasz coś "po cichu" w temacie, nie dopiszesz komentarza w temacie "zmieniłem to i to - odświeżcie sobie".

Oczywiście, że każdy może się pomylić. ALE TY NIE MOŻESZ SIĘ POMYLIĆ SPRAWDZAJĄC NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ W FORMULARZU - CENĘ!!!!

Do kogo masz pretensję, że masz tylko parę oczu? Gdy ponad 2 tygodnie temu długo rozmawialiśmy przez telefon i radziłem Ci wziąć kogoś do pomocy, bo sam tego nie ogarniesz przekonywałeś mnie, że tak nie będzie. Teraz okazuje się, że nie potrafisz upilnować ceny w formularzu, którą zresztą zmieniasz cichaczem w przeddzień uruchomienia formularza?

Przykro mi, że muszę to wywlekać na forum ale piszesz nieprawdę i po cichu zmieniasz cenę, próbując zrzucić winę na "mały błąd w formularzu". To nie jest, kurwa, mały błąd. To jest ogromny błąd. Chcesz, żeby zaraz CI ktoś zarzucił finansowe kombinacje? Takie rzeczy załatwia się jasno i przejrzyście a nie cichcem edytuje temat. To jest Twoja ostatnia szansa - poprawiam cenę w formularzu. Jeśli ktoś już zapisał się na sobotę i niedzielę i jest tam błędna cena - radź sobie. Ja Ci nie pomogę.

Wykorzystałeś ostatnią szansę na pomyłkę. Jeszcze jedna akcja i wszystkie tematy zlotowe oraz formularz idą do kosza a Ty będziesz radził sobie sam.

Jak napisałem wcześniej - wyłączam Ci możliwość edytowania czegokolwiek na forum. Chcesz coś zmienić - informujesz któregoś z administratorów co na co zmieniasz i edytują temat za Ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawa wyjaśniona  nie mam podstaw do dalszych sporów jesteśmy po to aby łączyć ludzi po to jest te forum

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 110KM (CBDC)BM
    Rok prod: 2010

Dalej w formularzu widnieje cena za sobotę i niedziele 220 pln. Czy będzie nowy formularz,czy tak jak Wojtek napisał cena wzrasta do 270 pln???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie zaktualizowałem. Aktualne do czasu aż znowu ORGANIZATOR coś zmieni.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Rok prod: 2011

Przepraszam, ale nie odnalazlem nigdzie informacji, wiec mam pytania 2:

1. Dlaczego zlot jest w DRUGI weekend lipca ?

2. Czy to jakas nowa tradycja (14ty moze we wrzesniu) ? 

PS. Kiedys bylo nie do pomyslenia zeby robic zlot w innym terminie, nie @jedrus ???

EDIT: Innym znaczy ostatni weekend czerwca (raz byl 1szy weeknd lipca, ale nigdy 2gi)

Edytowane przez Preziu
    • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    12 minut temu, Preziu napisał:

Przepraszam, ale nie odnalazlem nigdzie informacji, wiec mam pytania 2:

1. Dlaczego zlot jest w DRUGI weekend lipca ?

2. Czy to jakas nowa tradycja (14ty moze we wrzesniu) ? 

PS. Kiedys bylo nie do pomyslenia zeby robic zlot w innym terminie, nie @jedrus ???

EDIT: Innym znaczy ostatni weekend czerwca (raz byl 1szy weeknd lipca, ale nigdy 2gi)

popatrz w kalendarz może jeszcze jesteś w 2017 ?

1.  Preziu piątek i sobota to jeszcze czerwiec !!

2. Może być i w Wrześniu  jak go zrobisz Ty.

ps  skończ siać ferment

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Preziu @Mieszkoc nie zapominajcie, że nie było innych chętnych do organizacji zlotu, więc musieliśmy zgodzić się na jakieś ustępstwa. Nie czepiajmy się już terminu, to obecnie najmniej ważne.

@romeo9999 jaki piątek i sobota to czerwiec? Zlot jest 6-8 lipca to jaka sobota może być czerwcem? Chyba, że zmieniłeś termin i nie poinformowałeś?

//EDIT

a dobra, już odczytałem Twoje intencje - że poprzedni weekend to czerwiec. Tak, to przełom czerwca i lipca - i zloty przeważnie tak wypadały, tzn. ostatni weekend czerwca/pierwszy weekend lipca. Jednak termin jest, podany od początku taki sam więc nie ma się czego czepiać. Coś widać musi być z tą "trzynastką" :D

• Like 1
    • Thanks 1
    • Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta