Skocz do zawartości
romeo9999

XIII Zlot Ogólnopolski - Szymocice 06 - 08.VII.2018r

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód: B6 2.0 TFSI 200KM
    Rok prod: 2006
    Napisano (edytowane)

XIII Ogólnopolski Zlot 

vw-passat.pl    

Szymocice 06-08 Lipca  2018r.                                                                                  

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY Aqua BraX

ul Gliwicka 37  47-440 Nędza

w Szymocicach.

aquabrax_logo_208.png.a2fc82798f56b9fa6fdd952eff7e2aaa.png

WP_20180126_15_18_06_Pro.thumb.jpg.ab658d67cf7e8e6e1dba7e5057e24ec7.jpg

Be.thumb.png.4de45ded67b7722b8722333bfdb8ed74.png.36933d0a46d4221be3619aaa4ade6200.png

Szczegóły dojazdu: Po wpisaniu adresu, niektóre  nawigacje wariują i przyjeżdzamy 3 km przed celem.

GPS

WP_20180126_15_25_11_Pro.thumb.jpg.0a5b3cd06d057dee99e0affaa2c86bae.jpg

B.thumb.png.499d5628ee9e1fec0381369264b52cb5.png.cf7b0f2e01e5b4e1fbb9aae49e2533da.png

Mamy ośrodek dla nas, oprócz basenu !!! .

Kolonie mają osobny  teren i osobne domki !!.                                                                                         

1405845311dsc00249_1867x1242-.jpg.ed29233e6054602af090a24e87d99ec3.jpg

Basen jest ogólno dostępny dla Wszystkich !!!!

Gospodarz tego obiektu udostępnił nam basen. Mamy darmowy wstęp ,pod warunkiem że osoba ,która  będzie z niego korzystać będzie trzeźwa !!!!!!.

Godz otwarcia  basenu. 

9.00 do 18.00 piątek 

9.00 do 19.00 sobota

9.00 do 19.00 niedziela

Po za tymi godzinami wyznaczonymi zakaz  korzystania z basenu (nie ma ratownika).

Całkowity koszt zlotu.

Nie będzie dodatkowych opłat za prąd:  Tak zostałem poinformowany przez menagera ośrodka.

Piątek - Niedziela - 300 zł, dzieci od 4 do 7 - 200 zł 

Sobota - Niedziela -   270 zł  dzieci od 4 do 7 - 170 zł  

Opcja 1 dnia  jest niedostępna

Dzieci w wieku do 3 lat pobyt bezpłatny.

Dla dzieci jest placyk zabaw.  

Cena pełnego zlotu zawiera: 2 noclegi, pełne wyżywienie (śniadanie i obiad w sobotę i śniadanie w niedzielę), ognisko z kiełbasą w piątek, nagrody za konkursy, wieczorną sobotnią imprezę oraz gadżety zlotowe.

Zapisy do 10 kwietnia, wpłaty do 30 kwietnia. 

Pierwsze 100 miejsc gwarantowane w domkach !!!

Obiekt jest zamykany i monitorowany ,w godzinach wieczornych jest możliwość wyjazdu  i powrotu  po potwierdzeniu u portiera !!!

Nasze auta (oczka w głowie) można  parkować koło domków.

WP_20180126_15_00_53_Pro.thumb.jpg.1e5f087267d3c059ae86475241462046.jpg

Aquabrax-Nedza-923050.jpg.a5c0ab673f893a8a9431302bc8f67e01.jpg

Aquabrax-Nedza-923051.jpg.e076ecaad5b9bd9d5eb95972bf34c673.jpg

Aquabrax-Nedza-923061.jpg.116c821ccc553bb317e068f4a6b82a8c.jpg

W kaźdym z budynków jest: toleta, umywalka oraz prysznic.

Właściciel poinformował, że ręczników nie ma na wyposażeniu w budynkach i dla tego prosi aby każdy zabierał własne ze sobą !!!

Liczba zarezerwowanych domków 25 sztuk : 4-ro osobowych. 

Domki są jedno-piętrowe:  na parterze są dwa pokoje,  jeden 2 osobowy  z oddzielnymi łóżkami oraz drugi, w którym znajduje się jedna wersalka 2 - osobowa + jedno łóżko jedno-osobowe.

Uwaga nie będzie naliczana opłata  dodatkowa za prąd  mamy go już w cenie !! 

Impreza będzie się odbywać  w plenerze (pod namiotem)

Liczba osób dorosłych w domkach to max 100, jeśli zabraknie miejsc,

Jest możliwość  na miejscu wykupu pola namiotowego  i rozstawienia własnego namiotu.

Cena za rozstawienie 1 namiotu to 10 zł + 15 zł za każdą osobę w nim (ceny  za jedną dobę).

Cena za rozstawienie kempingu to 30 zł 15 zł za każdą osobę w nim (ceny  za jedną dobę).

Od głównej ceny odliczmy  2 noclegi = 100 zł od osoby.

Pod każdym domkiem jest miejsce  na grilowanie, a więc można zabrać swego grilla.

W pierwszym dniu zlotu (piątek) w dniu 06.07.2018 można  się  zakwaterować w domkach od 10.00 do 18.00.

Opcja obiadu w piątek jest możliwa i płatna w restauracji na miejscu, cena obiadu od osoby ok 20 zł. (dla chętnych) 

proszę o zaznaczenie  tego w formularzu (tylko informacyjnie).

PLAN ZLOTU

Piątek,  06.07.2018

Kolacja przy grillu:

Żurek  i  Kiełbasa z grilla  to gwarantowane,  a kto chce to  dodatkowo  jest możliwość  upieczenia własnych produktów, Integracja z grupą itp.

Sobota ,  07.07.2018

Śniadanie Godz 8:00 do 10:00   (Szwedzki stół)

Wędliny , sery , jajecznica , kiełbaski, pomidor , ogórek , płatki , mleko , dżem, pieczywo , herbata , kawa.

10:30 - Rozpoczęcie konkursów

1. picie piwa na czas  max 10  osób

2. rzut oponą w dal

3. AUTO ZLOTU.

4. przeciąganie opony z tira  (dobieranie osób według wagi ).

5. ?

6.?

Godz 14:00 - Obiad

De Volaille  z masłem i pietruszką , ziemniaki pure, surówka z białej kapusty      

Godz 17:00 - Rozpoczęcie imprezy

Kolacja : do wyboru :

Kawa + ciastko. 

Talon 1 :  Szaszłyk z ziemniakami i surówką lub karkówka

Talon 2   Kiełbasa z pieczywem ( keczup, musztarda) lub Bigos z pieczywem

Napój  0,5l ( 1szt na osobę)

Niedziela 08.07.2017

Godz 09:00 do 10:30 - Śniadanie  (Szwedzki stół)

Wędliny , sery , jajko na twardo  , kiełbaski, pomidor , ogórek , płatki , mleko , dżem, pieczywo , herbata , kawa

Godz 12:00 wymeldowanie

ważne informacje:

Proszę o zapoznanie się z regulaminem obiektu.

5a7b4599106a3_reg.thumb.png.4d2dca36cb9b6a767def149a261463ad.png

Organizator zlotu: romeo9999  nr tel 609775459

images.jpg

na koszulkę.png

reg .png

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: Nie passat
    Rok prod: 2007

kiedy będzie formularz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B4 1.8 90KM (ADZ)
    Rok prod: 1995

Miejsc w domkach jest dla stu osób reszta śpi w namiocie na polu namiotowym i też płaci 300 pln ? bo jak by nie patrzeć to jest uczestnikiem zlotu.

A będzie jakaś orkiestra albo Dj czy tylko jedzenie przy ognisku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie DJ. A za spanie w namiocie bedzie taniej, tylko to menager ma mi na to pytanie odpowiedzieć .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB) DSG
    Rok prod: 2008

Pozostaje do wyjaśnienia sprawa kolonii, która ma być w ośrodku podczas zlotu. 

1. Czy ich teren będzie oddzielony i zamknięty?

2. Czy na pewno nie będą korzystać z basenu przez czas trwania zlotu?

3, Czy koloniści będą mieli dostęp do części ośrodka gdzie będzie odbywał się zlot?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

8 minut temu, mkpol napisał:

Pozostaje do wyjaśnienia sprawa kolonii, która ma być w ośrodku podczas zlotu. 

1. Czy ich teren będzie oddzielony i zamknięty?

2. Czy na pewno nie będą korzystać z basenu przez czas trwania zlotu?

3, Czy koloniści będą mieli dostęp do części ośrodka gdzie będzie odbywał się zlot?

odp 1. Jesteśmy normalnymi ludzmi, i  jesteśmy prospołeczni  nie potrzebujemy izolacji od ludzi ! ( Niechaj ludzie widzą jak można się bawić )

odp 2. A czy stać Cię wykupić cały ośrodek ? Myślę że nie ! ! 

odp 3. Nie pamiętam zlotu, abyśmy byli odgradzani np. taśmami od innych użytkowników .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co innego inni użytkownicy, a co innego kolonia na której są małe dzieci.

Ja się nie pytam co ty pamiętasz, od kogo się izolujesz a od kogo nie i na co cię stać, tylko zadałem konkretne pytania i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Kolonia dzieci między zgrają pijaków ..... super

• Like 1
    • Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
    Rok prod: 2001

Napisaliśmy posta w tym samym momencie dlatego pytałem.Ale tak jak Mkpol pisze też nie wyobrażam sobie że jedziemy na Zlot gdzie wiadomo że 3/4 uczestników będzie pod mniej lub bardziej znacznym wpływem alkoholu i raczej nie powinny tego ogladac dzieci lub młodzież.A nie po to jedziemy na Zlot że mamy się pilnować na każdym kroku bo w ośrodku są dzieci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam nic więcej do dodania. Zadałem konkretne pytania i proszę o konkretne odpowiedzi. Myślę, że są to tematy na tyle istotne, że należy je wyjaśnić dokładnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    6 godzin temu, romeo9999 napisał:

odp 3. Nie pamiętam zlotu, abyśmy byli odgradzani np. taśmami od innych użytkowników .

Bo nie było takiej potrzeby ponieważ wszystkie Zloty (oprócz Wawrzkowizny) były na ośrodkach, które były tylko do naszej dyspozycji.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B7 2.0 TDI 170KM (CFGB) DSG
    Rok prod: 2010

Wojtek naprawde przemysl to co napisał Marek.

Bo ja jak i wielu innych uczestników nie będzie myślało za bardzo co robi powyżej1 1 promila. A jak coś zrobi to niestety ale do kogo uderzy w pierwszej kolejności właściciel obiektu? Tak, do organizatora.

Więc te i podobne pytania są po to żeby dograć pewne sprawy "w razie w"  a nie żeby komuś dowalić. I żeby Tobie pomóc. Nie ma znaczenia czy te pytania zada Marek, Duży, ja czy inny zwykły user (chociaż w wiekszości zwykłego usera nie będzie interesować że tam jest kolonia bo ona przyjechał się zintegrować z dużą ilością alko a to wiadomo kończy się różnie).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako uczestnik i organizator napiszę, że obydwaj mają racje, Marek racja wszystko musi być jasne ale bądź wyrozumiały bo wszystkiego od razu nie da się dowiedzieć a Wojtek z kolei rozumiem Cię ale weź głęboki oddech i podejdź bardziej na luzie bo takich pytań będzie sporo i na telefon i na pw i na mejla. Ja sam pytań miałem pełno i od razu nie znałem odpowiedzi bo jest to niemożliwe tym bardziej dla osoby która pierwszy raz robi zlot. Trzeba też pamiętać, że co roku jest problem kto zorganizuje zlot więc pełen szacunek dla Wojtka, że go zrobi i poświęci się bo organizator na zlocie się nie wyluzuje tak jak uczestnik bynajmniej ja tak miałem. Tak że nie stresujcie Wojtka bo na wszystkie pytania z czasem będzie odpowiedź 😉 A co do terminu to jak komuś nie pasuje to zawsze mógł się zgłosić do organizacji i zrobić jak mu pasuje albo jak są wolne ośrodki 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    5 minut temu, Ziewal napisał:

Marek racja wszystko musi być jasne ale bądź wyrozumiały bo wszystkiego od razu nie da się dowiedzieć

16 godzin temu, mkpol napisał:

Ja nie napisałem, że masz mi teraz i natychmiast odpowiedzieć. A pytania są jak najbardziej na poważne

Ja doskonale o tym wiem Wojtek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Umknęło mi to Maruś ale sens mojej wypowiedzi rozumiesz 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Doskonale.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszyscy mamy się dobrze bawić a nie spinać no i napić się cytrynówki 😁 Ok myśle że koniec tematu bo to nie ten wątek 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz dostaniesz karną kratę od Komandosa i po sprawie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B8 1.8 TSI 180KM
    Rok prod: 2017

No, wyjaśnione i git Wojtek, dopisz jeszcze że zakaz zaczepiania kolonistów i wtedy wszystkich z niedosytem informacji zadowolisz :P;)

(Komandosik, możesz mi kratę dopisać, idę na to)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)

I tak jest.R-line karna za spam

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z informacji na stronie wynika, że na miejscu jest łowisko 6/zeta od wędki. @adamwwl1? :) Kto lubi można się zrelaksować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta