Skocz do zawartości
Gajdiks

Dziwna praca klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie dodam że szukałem tego problemu na forum ale nie mogłem znależć. Panowie i Panie mam następujący problem z klimatronikiem. Włączam klimatronik ustawiam temperaturę np 25 stopni ustawiam żeby powietrze leciało na mnie wszystko dobrze ale jak już włączę np na mnie i na szybę to leci tylko i wyłącznie na mnie, nogi szyba działa bez zarzutu tylko dodatkowo włączę na mnie i już jest problem. Zauważyłem że jak ustawie temperaturę na LO to leci z każdej kratki powietrze (szyba,klatka piersiowa, nogi). I jeszcze zauważyłem że gdy mam prędkość dmuchawy na 50% i zwiększę temperaturę na HI dmuchawa zaczyna szybciej pracować a na klimatroniku prędkość dmuchawy się nie zmieniła. Robiłem kalibracje kombinacjami econ + obieg wewnętrzny 0 błędów. Macie jakieś pomysły o co może chodzić? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj błędy przez vag. Wygląda mi to na brak sterowania klapami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vag nie pokazał żadnych błędów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zrobić reset do ustawień fabrycznych vagiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem i nic to nie dało. Vag na pewno działa bo kasowalem inne błędy .

Edytowane przez Gajdiks
A mógłby mi ktoś powiedzieć krok po kroku jak zrobić reset do ustawień fabrycznych bo może ja coś nie tak robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten sam problem. Znalazł ktoś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie za zwłokę z odpowiedzią ale nie miałem czasu wejść. Niestety nie rozwiązałem problemu. Mechanik podpiął pod komputer i u niego też niby wszystko w porządku. Może trzeba climatronika wymienić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności