Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie moja B8 wygląda tak:

262bd3fc352b031dgen.jpg

8148c28fd3f3fb94gen.jpg

c31ff5b6a34b3625gen.jpg

a1b7916854578dacgen.jpg

69ce6de1260ce999gen.jpg

Musze wykleić jeszcze blachę na nadkolu + pianka na matę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podjąłeś wyciszenia ale ta piana to kompletny badziew niespełniający podstawowej funkcji czyli wyciszenia. Z kolei mata butylowa wyklejona super i jakość też dobra - zrobi robotę.

Jest mnóstwo świetnych bardzo dobrze wyciszających materiałów, oczywiście są droższe niż ta piana, ale jak już ktoś "otworzył samochód to zrobiłbym to na porządnych materiałach. 

Druga warstwa to powinna być jakas fajna membrana 2 funkcyjna typu comfortmat blockshot/raptor, do drzwi INTEGRA, i na boczki gruba piana piramidkowa 15mm.

W rosji na super premium materiałach koszt pełnego wyciszenia to około 4-4,4tyś, w czechach premium 7-8tyś, u nas 7-8 tyś na takich pianach jak kolega kupił... 

Tu macie przykłady jak mniej więcej to powinno wyglądać: 

https://www.ahifi.cz/clanky/detail/vw-passat-b8-odhlucneni-0.htm

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ta pianka jest ujowa (widziałem test SeBa_), ale kompletując materiały nie myślałem o zastosowaniu czegoś innego.

Pianka będzie na podłodze i przednich drzwiach (bo na tyle jej mi wystarczy) a tapicerki drzwi, dach i słupki wykleję czymś innym.

b11fbd0b1d7a9e1dgen.jpg

22617c4c3ad248cegen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deo i jaki efekt po wyciszeniu?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo auto ciągle stoi w garażu a nie mam czasu żeby go poskładać. Mam nadzieje, że do końca roku go odpalę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Panowie można gdzieś kupić wygłuszenie do osłony pod silnik ?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2021 o 14:10, Deo napisał:

Nie mam pojęcia, bo auto ciągle stoi w garażu a nie mam czasu żeby go poskładać. Mam nadzieje, że do końca roku go odpalę ?

Odpalone i przetestowane?

Jeszcze jakieś mody poszły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2020 o 17:03, Idealsound napisał:

Panowie na jakich oponach jezdzicie mam r18 pirelli p7 i strasznie drazni szum i twardosc. Dzis rozmawialem z goscie ktory kupil Arteona rline. Bi turbo. Za prawie 300 tys. Napchany na maksa. I drugia raz tego nie zrobi. Komfort jazdy zaden. Chodzi o halas. Dodtakowo opony moje cechuja wibracje przy wiekszych predkosciach. Wulkanizator powiedzial ze fele sa proste ale opony wibruja bo uzyte w nich wzmocnienie lubi sie odklejac. Czy macie podobne wrazenia??

Mój brat ma Mercedes S-Klasse starszą z felgami 19"... Niestety czuć każde łączenie asfaltu, a jazda to slalom nawet między małymi dziurami w nawierzchni - dramat! Ja w B8 mam 16" i tego mi zazdrości 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności