Skocz do zawartości
Gość gavin

regulator cisnienia paliwa 1.8 RP

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Co do wtrysku to tak jak pisałem miałem go na stole, czyściłem i oglądałem z każdej strony jak wymieniałem poduszkę gumową z podstawą. Obecnie wężyki mam wypięte ale przynajmniej do filtra wchodziły prawidłowo dalszej drogi nie sprawdzałem więc zrobię to w najbliższym czasie, to samo z przewodami podciśnienia. Z rozruchem nigdy nie miałem problemów. Palił nawet w poprzednią zimę przy -20 st. Ogólnie benzyna służy mi do odpalania i złapania temperatury przez silnik, później przełączam na gaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ten rozwiązałem ( przeciek paliwa na zewnątrz przez nieszczelną membranę) kupując w InterCars zestaw naprawczy do wtrysków ( pełno rozmaitych uszczeleczek , m. in. membrana koszt około 60zł. Ale może być już problem z dostępnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@miras13 mam ten sam problem, rozebralem regulator cisnienia i membrana do wymiany. Dzwonilem do intercars ale tam w ogole nie wiedza o co chodzi. Czy moglbys podac jak nazywal sie ten zestaw naprawczy?

 

Tutaj link do strony:

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/sklep/ws_gru_clob.php?grukod=101987&wit=SKLEP&Lisc=0&KhPro=&od=0&gname=Zestaw%20naprawczy%20ga&leaf=101993

 

Czy byl to MDS26G czy raczej MDS41G ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz!

 

Co do tych podanych przeze mnie - tak to jest do gaznika. Pytalem w intercars czy jest cos innego ale powiedzieli mi ze to "niby gaznik ale to chodzi o wtrysk" - tlumaczenie metne ale moze maja racje?. No ale coz - na taka obsluge trafilem we Wroclawiu...

 

Edit 26.01.2014:

 

@kajaru - dzieki raz jeszcze za link. Zamowilem ta "gumke" z tego sklepu i wyglada ze jest ok. Dzisiaj ja wymienilem, czas pokaze czy poprawnie. Poprzednia byla juz zupelnie do niczego. Gdyby kogos interesowaly objawy jakie mialem:

- zapach paliwa w aucie

- kostka od czujnika polozenia przepustnicy cala zalana

- auto slabo odpalalo na goracym silniku, na zimnym od kopa

- w trakcie jazdy na gazie auto "spalalo" paliwo - a tak na prawde je po prostu gubilo

- na analizatorze spalin wychodzila bogata mieszanka

- spalanie gazu wzroslo

Edytowane przez herrinq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem ta "gumke" z tego sklepu i wyglada ze jest ok. Dzisiaj ja wymienilem, czas pokaze czy poprawnie.
Nie ma za co, też myślałem, że diabli wzięli tę przeponę ale w moim przypadku przyczyna nierównej pracy silnika na Pb była inna. I jak działa silniczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności