Skocz do zawartości
xmarcinx

Problem z połączeniami telefonicznymi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ma problem z telefonem w swoim passacie. Mianowicie ładnie samochód łączy się przez bluetooth z telefonem, sciąga kontakty. Kiedy wybieram numer połączenia zaczyna łączenie jednak po 3-4 sek. rozłącza połączenie i na ekranje radia jest komunikat "pojawił się bĺąd. Połączenie przerwano". Podobnie połàczenia przychodzące nie łączą się poprzez samochód pomimo połączenia bluetooth. Ktoś z Was może wie jak pomóc?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xmarcinx napisał:

Witam,

Ma problem z telefonem w swoim passacie. Mianowicie ładnie samochód łączy się przez bluetooth z telefonem, sciąga kontakty. Kiedy wybieram numer połączenia zaczyna łączenie jednak po 3-4 sek. rozłącza połączenie i na ekranje radia jest komunikat "pojawił się bĺąd. Połączenie przerwano". Podobnie połàczenia przychodzące nie łączą się poprzez samochód pomimo połączenia bluetooth. Ktoś z Was może wie jak pomóc?

 

Nie spotkałem się z taką sytuacją - do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień telefon

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że chyba muszę zmienic telefon ? moj htc a9 one nie dziala a stare sony serii C bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam Samsunga S5 i od czasu do czasu również pojawia mi się ten komunikat, rozwiązanie jest takie, że po 5-6 próbach wszystko zaczyna hulać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak się dzieje jeżeli osoba do której dzwonię ma akurat zajęte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji radia samochodowego jest info, że telefony m.in.HTC będą dobrze współpracowały z zestawem samochodowym jedynie wtedy gdy mają Android nie nowszy niż 5.0. Z tego co powiedziano mi w serwisie htc to może być przyczyną problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem może rozwiazać wyłączenie trybu oszczędzania energii w telefonie - nie zawsze działa ale u mnie akurat bez tego różne dziwne objawy występowały a po wyłączeniu wszystko gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam HTC One M9  z Android 7.0 nie ma problemów współpracy z samochodem. Oj oby nie zapeszyć.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Blackberry też współpracuje kiepsko. Najpierw się łączy, a po jakimś czasie sam wywala połączenie...albo w trybie czuwania albo w trybie rozmowy.Co ciekawe jak uda się przywrócić połączenie w trakcie trwania rozmowy, to zazwyczaj można już swobodnie rozmawiać. Ja się natomiast nie dziwie wielce, bo w końcu BB to telefon niszowy :/ A szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało się połączyć i można powiedzieć, że wszystko jest ok. Tak jak pisał mario05 - po kilku próbach połączenie jest bezproblemowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności