Skocz do zawartości
Anna83

Jakie sprzęgło i dwumasa do passata b6 2.0 tdi 110km?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam chyba problem z kołem dwumasowym w Passacie B6 i chciałabym wiedzieć orientacyjnie, jeśli musiałabym wymieniać jaki to może być koszt sprzęgła i dwumasy kupionych w necie? (boję się, że jak mechanik już zdiagnozuje usterkę, to doliczy +40% do części jak zobaczy niezorientowaną  kobietę ;)). Jakie sprzęgło do passata b6 2.0 tdi 110km (niestety razem z kołem dwumasowym/sztywnym) będzie pasowało i jest godne polecenia? Z góry dziękuję za pomoc! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy mechanik ma zniżki w sklepach z częściami i na pewno policzy Cię w tzw. detalu czyli 100% za zakup części w sklepie mimo swoich zniżek. Oczywiście, że nie przyzna się do tego. Sama usluga wyjecia i wlozenia skrzyni to koszt około 400zł. Do tego części za jakieś dwa tyś. Zasadą jest zakladanie sprzęgła tej samej firmy, która jest zastosowana przez producenta. W tym przypadku będzie to firma LUK. Szukaj na allegro calego zestawu zdecydowanie wyjdzie taniej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz LUK-a ,SACHS są reklamacje.

8 godzin temu, Sprzegla24 napisał:

Witaj,

 

ze swojej strony do takiego Passata możemy z pewnością polecić zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym SACHS 2290602004. Bardzo dobry zestaw w dobrej cenie.

https://www.sprzegla24.pl/produkt/zestaw-sprzegla-z-kolem-dwumasowym-luk-600002900/26484

Drogawo macie .300zł na sprzęgle drożej jak w hurtowni gdzie się zaopatruje......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 13.01.2018 o 19:32, 77Marek napisał:

Kazdy mechanik ma zniżki w sklepach z częściami i na pewno policzy Cię w tzw. detalu czyli 100% za zakup części w sklepie mimo swoich zniżek. Oczywiście, że nie przyzna się do tego. 

Na zniżki kolego pracuje mechanik,a nie jego detaliczny klient.Mechanik jak zechce to da jakiś upust,ale nie musi bo to jego zniżki i jego kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności