Skocz do zawartości
Tomacio

Uszkodzenia lakieru tylne wnęki drzwi B8 sedan - uszczelki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie. 

Dzisiaj odebrałem samochód z serwisu w związku z likwidacja zarysowań na wewnętrznych częściach drzwi tylnich.

Zgodnie z obietnicą, serwis dokonał polerowania zarysowanych elementów a następnie nakleił folie zabezpieczającą- mam nadzieje ze starczy na dłużej aby ochronić te elementy, chociaż zdaje sobie sprawę ze nie jest to zabezpieczenie na wieki.

Poinformowano mnie ze jestem pierwszym właścicielem, któremu likwidowano tą usterkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Robertsas napisał:

Witam po dłuższej przerwie. 

Dzisiaj odebrałem samochód z serwisu w związku z likwidacja zarysowań na wewnętrznych częściach drzwi tylnich.

Zgodnie z obietnicą, serwis dokonał polerowania zarysowanych elementów a następnie nakleił folie zabezpieczającą- mam nadzieje ze starczy na dłużej aby ochronić te elementy, chociaż zdaje sobie sprawę ze nie jest to zabezpieczenie na wieki.

Poinformowano mnie ze jestem pierwszym właścicielem, któremu likwidowano tą usterkę?

Które ASO tak pozytywnie załatwiło sprawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Thomsoon napisał:

Które ASO tak pozytywnie załatwiło sprawę ?

VW Konarzewski Bydgoszcz, oczywiście po konsultacji z Centralą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Właśnie do nich jeżdżę wiec postaram się żeby zekneli. Dzięki za informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Thomsoon napisał:

No proszę. Właśnie do nich jeżdżę wiec postaram się żeby zekneli. Dzięki za informację.

Thomsoon nie licz na cuda- zwykła folia zabezpieczająca , na krótką chwile starczy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym odświeżyć temat bo u mnie ten problem również występuje i dostałem propozycja polerki. Za pare tyś jadę na przegląd przy 30 tyś i zgłoszę im to żeby naprawiali. Na lakierowanie się godzić nie będę, a wątpię że uda się to załatwić polerowaniem. Ja u Was wygląda sprawa po odświeżeniu tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

o dziwo folia zabezpieczająca nadzwyczaj dobrze się sprawiła, do tej pory nie widzę aby coś więcej się wytarło w tych wnękach.

Pytanie jest jedno jak mocno masz już wnęki zniszczone/ wytarte?

Edytowane przez Robertsas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności