Skocz do zawartości
camillo126

problem z panelem dotykowym DP

Rekomendowane odpowiedzi

Borykam się z podobną przypadłością w DM. Dodatkowo zauważyłem że w CAR następuje samoczynna zmiana wyświetlanych danych (od uruchomienia, długodystansowo, od tankowania). Na pewno też szwankuje czujnik zbliżeniowy. Zauwazyłem też że zjawisko to występuje znacznie częściej przy sparowanym telefonie po BT (aczkolwiek bez tego też występuje). Doraźnie pomaga ponowne uruchomienie systemu (dłuższe, ok. 20s przytrzymanie pokrętła włączającego). Stąd wniosek, że to jakiś błąd w sofcie jednak. Chyba trzeba będzie się wybrać do ASO - może jest jakaś aktualizacja - jak widzę i Ty i ja auta mamy już "leciwe", a mój ASO jeszcze nie widział :)

Pozdrawiam Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo, czasami nie działa mi panel dotykowy i załóżmy jak mam po odpaleniu zakładkę radio to wejdzie w ustawienia, znów nacisnę radio przyciskiem i znowu wraca w ustawienia, ale to po paru minutach ustępuje i dotyk też się odcina. Zauważyłem że najczęściej mam ten problem w bardzo zimne dni jak rano odpalam samochód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do salonu, niech wgrają nowy soft i problem zniknie. Domyślam się, że jak temperatura jest powyżej 7°C to problemu nie ma. Sama sytuacja jest tylko wtedy kiedy auto stoi na mrozie przez dłuższą chwile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, dokładnie tak mam jak samochód jest po nocy albo "ostygnie" po trasie, a nie wiesz jaki może być mniej więcej koszt wymiany softu? Bo ja niestety już po gwarancji 3 tys. km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś to w salonie. Powinni zrobić bez gwarancji. Bede po weekendzie w ASO i zapytam jaki jest koszt jakby trzeba było za to jednak płacić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności