Skocz do zawartości
endo955

abs esp ręczny !!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniałem taśmę kierownicy , wyprzedza pytanie oczko żółte jest ustawione poprawnie wszystkie wtyczki ok , kod części taki sam. Po złożeniu wszystkiego świeci dalej poduszka abs esp i kontrolka ręcznego, byłem na komputerze podobnież trzeba zakodować cześć ale niestety mechanik nie daje rady nie przyjmuje żadnego kodu ? Co robić już pal licho tą poduszkę ale chodzi o te abs i esp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśma nowa? Pewnie jest uszkodzona. Nic nie trzeba kodować. U siebie wymieniłem, podłączyłem kabelek usunąłem błąd zgasiłem odpaliłem i nie było. Tylko że mam abs/asr nie mam esp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj adaptacja czujnika skretu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładasz temat skoro już w jednym temacie już poruszałeś ten problem? ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marcin_pesel napisał:

Po co zakładasz temat skoro już w jednym temacie już poruszałeś ten problem? ? 

 

Proponuje nauczyć sie czytać , tamten post był o żarówce tu mamy o wymianie tasmy

5 godzin temu, Kuba2000 napisał:

Taśma nowa? Pewnie jest uszkodzona. Nic nie trzeba kodować. U siebie wymieniłem, podłączyłem kabelek usunąłem błąd zgasiłem odpaliłem i nie było. Tylko że mam abs/asr nie mam esp.

Używana ale dobra wyjeta z dobrego auta nowa to koszt około 1200zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skręcić kierownicę w lewo do oporu i w prawo do oporu (tak sie robi w octavii 2 po wymianie aku). Jesli nie to tasma jednak nie jest dobra. Ja kupilem najtansza w miescie (20zl) taka pasujaca tez do esp i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kuba2000 napisał:

Spróbuj skręcić kierownicę w lewo do oporu i w prawo do oporu (tak sie robi w octavii 2 po wymianie aku). Jesli nie to tasma jednak nie jest dobra. Ja kupilem najtansza w miescie (20zl) taka pasujaca tez do esp i jest ok.

Skrecic w prawo i lewo do oporu i ? powinno samo zgasnąć czy jak ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w octavii 2fl dziala w passku nw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kuba2000 napisał:

Tak w octavii 2fl dziala w passku nw

niestety nie działa chyba by było zbyt pięknie, ty wymieniałeś i ? opiszesz wymieniłeś ustawiłeś oczko i poprostu odpaliłeś i było ok ? bez zadnego dedykowania itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kolego o czym tam pisałeś, problem mimo wszystko po części ten sam. Świecące abs/esp.

Zrobiłeś chociaż tak jak Ci w poprzednim temacie radzono? spokojnie mogłeś kontynuować we wcześniej założonym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, marcin_pesel napisał:

Wiem kolego o czym tam pisałeś, problem mimo wszystko po części ten sam. Świecące abs/esp.

Zrobiłeś chociaż tak jak Ci w poprzednim temacie radzono? spokojnie mogłeś kontynuować we wcześniej założonym temacie

tamten temat dawno rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc warto  napisać w nim jakie było rozwiązanie. 

Być może ktoś skorzysta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, endo955 napisał:

niestety nie działa chyba by było zbyt pięknie, ty wymieniałeś i ? opiszesz wymieniłeś ustawiłeś oczko i poprostu odpaliłeś i było ok ? bez zadnego dedykowania itp ?

wymieniłem, wszedłem w vagu w airbagi wykasowałem błąd zgasiłem odpaliłem i było ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcin_pesel napisał:

Więc warto  napisać w nim jakie było rozwiązanie. 

Być może ktoś skorzysta

Przepraszam nie wiedziałem jestem nowym użytkownikiem forum napewno poprawie te niedociągnięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2018 o 13:31, dartroom napisał:

Poszukaj adaptacja czujnika skretu.

Endo955, czy zrobiłeś to o czym pisał dartroom?

W razie trudności: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8D)_Brake_Electronics_(Bosch_5.3_ABS/EDS/ASR/ESP)

Jeżeli palą się wszystkie kontrolki AirBag, ABS, ESR, to bardzo prawdopodobne, że jednak taśma jest uszkodzona.

Skąd jesteś? Jak z okolic Warszawy, to możemy się spotkać podpiąć VAG-a i zobaczyć co w Passacie piszczy. Dodatkowo chyba mam gdzieś w moim magicznym składzie części taśmę, poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności