Skocz do zawartości
dziii

VW passat CC DSG 2.0 Tdi 170km wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie jestem na etapie szukania auta. 

Szukam passata CC najlepiej 2.0 TDI 170km DSG 

Jeśli chodzi o inne szczegóły to wiadomo jak każdy z nas chciałbym auto bezwypadkowe oraz a autentycznym przebiegiem km. 

Poszukiwania będą odbywać się w regionie województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskie. 

Przed zakupem mam kilka pytań.

Czy w passacie podczas podpięcia VCDSa mogę odczytać jakaś wartość odnośnie przebiegu auta ?

CZY jeśli nie jestem właścicielem auta jadąc do serwisu z np. handlarzem i autem jestem w stanie uzyskać wydruk lub informacje na temat auta, serwisie itp ? Czy taka możliwość mają tylko właściciele aut ?

Doświadczenia z serwisem VW nie miałem nigdy. Wcześniej posiadałem auta takie jak golf V, seat altea xl DSG, audi A6 C6 tiptronic. Teraz chcę powrócić do VW. Na wyjazd oględzin auta wybieram się z miernikiem lakieru programem VCDS lecz wiem że to za mało i będę potrzebował waszej pomocy.

Jaki jest koszt sprawdzenia orientacyjny auta VW passata w serwisie ?

Czy passat CC z silnikiem 2.0 TDI 170 km jest na comon rail ?  Roku np. 2008 i 2009 ? 

Jaką kwotę muszę przeznaczyć za auto bezwypadkowe ? 

Wiadomo że rozpiętość cenowa jest ogromna. 

 

Proszę o pomoc i sugestię z góry dziękuję. 

 

Pozdrawiam Krystian ! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, wypowiem się w kwestiach o których coś wiem, w serwisie tylko właściciel dostanie historię, Ty jako kupujący nie chyba że masz znajomości lub umowę kupna sprzedaży czyli ze sprzedawcą może się udać, generalnie zależy na kogo trafisz w salonie. Koszt? Różnie ja ostatnio płaciłem 400 zł. Wydaje mi się że już jest common rail ale to łatwo zweryfikujesz po kodzie silnika jak już będziesz miał upatrzony egzemplarz. Co do ceny CC trzymają cenę a rozpiętość będzie mega ktoś kto ma pewne auto, utrzymane nie odda go za bezcen, przygotuj się na pełno paści i miej czas na sprawdzenie dobre egzemplarza, sam czujnik nic nie wskaże jak auto z 3 poskładają ... powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aso stan kilometrów w bazie powinni ci zdradzić jak pokażesz dowód rejestracyjny (tak było kiedyś). Lepiej wydać kilka zł i mieć dostęp do całej historii pojazdu - forumowicze ogarniają takie sprawy.

W CC są tylko silniki CR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B7 z tego roku z tym wyposażeniem... nie pasuje mi, ale to tylko moja osobista ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci nie pasuje? Jak dla mnie otwieranie dsg to już zrobienie wszystkiego czego będzie skrzynia wymagała koszty od... 5 tysięcy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5ttys za dwumas?? :wmorde

Nie wiem czy to porównywalne, ale w B6 z DSG i silinikiem PD za dwumas płaciłem coś poniżej 2000zł

Krawcol, sprecyzuj o co chodzi z wyposażeniem :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, prezess7 napisał:

Krawcol, sprecyzuj o co chodzi z wyposażeniem :hmm

B7 2013r, 177ps, z bixenonem, z DSG, skórą, to chyba ogólnie jest Highline... bezwypadek i to wszystko z przebiegiem 212tkm za 39tyś... za niska cena-takie moje zdanie.

Owszem, jeśli bezwypadek z prawdziwym przebiegiem, to pora dużego serwisu z rozrządem... ale mimo wszystko, moim zdaniem ten samochód powinien kosztować dychę więcej, jeśli to wszystko jest prawdą.

Podaję tutaj oczywiście swoje subiektywne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa, cena nie pasuje. Bo napisałeś tak, że ci wyposażenie do rocznika nie pasuje. Cena faktycznie atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli cenę tego auta w oparciu o powyższe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę niska cena to jest na dzień dobry mega lampka ostrzegawcza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty szukając auta wpisujesz cena od najniższej? Wpisz sobie ten rocznik ten model, cena od najwyższej i zobacz sobie różnicę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności