Skocz do zawartości
Gość siwekj

Po wymianie radia fabrycznego na inne brak odbioru.

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tego mi potrzeba zeby odbierac radio?

 

tak jesli wymieniles radio na inne niz orginalne.

Jesli masz orginalne to ''to'' (czyli separator) jest zbedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.Wymieniłem radio i nie byłem pewny czy tj separator na tej aukcji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr0337

Witam. Panowie mam problem. Moje radyjko Gamma wchodzi-załącza się w tryb PHONE (telefon) a zestawu w aucie nie mam. Tryb ten się wyłącza tylko jak zmniejszę podświetlenie zegarów itp. jak podkręcę podświetlenie to znowu się włącza. w menu radia mam wyłączony zestaw Phone. Podpowiem że przez dwa lata radyjko działało perfekto a teraz się psuje ?:(. Proszę o jakąś złotą myśl. A i jeszcze jedno radyjko odłączyłem od zasilania i po kilku godzinach po podłączeniu dalej krzaczy. Pozdrawiam Poitr0337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy tego mi potrzeba zeby odbierac radio?

Może być, ale na początek podciągnąłem u siebie zasilanie do anteny wg instrukcji jaką na początku tematu podał JAFO. Jest znaczna poprawa odbioru. Może za jakiś czas zamontuję separator i będzie jeszcze lepiej, ale samo zasilanie anteny wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy problem z zamontowaniem wzmacniacza do fabrycznej anteny dotyczy wszystkich Passatów ?

Chcę w swoim założyć radio Sony zamiast RCD 300, ale z tego co widziałem wszystkie poprzednie wypowiedzi i pytania dotyczyły starszych wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy problem z zamontowaniem wzmacniacza do fabrycznej anteny dotyczy wszystkich Passatów ?

Chcę w swoim założyć radio Sony zamiast RCD 300, ale z tego co widziałem wszystkie poprzednie wypowiedzi i pytania dotyczyły starszych wersji.

nie rozumiem po co chcesz montować wzmacniacz antenowy w fabrycznej antenie skoro on tam już jest :??, wszystkie fabryczne anteny posiadają wzmacniacz antenowy, jak chcesz sobie założyć radio Sony to sobie załóż do tego separator antenowy i wszystko gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie jak wyłączyć wzmacniacz antenowy w radiu Becker Indianapolis (BE7925) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+++ RADIO DOTYKOWE VW +++

 

Pasuje do większości VW

 

Instalacja gotowa do podłączenia

 

 

DVD, NAWIGACJA, TV, Bluetooth

 

 

NAJLEPSZA CENA U MNIE

 

Link do aukcji:

 

http://allegro.pl/item1195217971_radio_dvd_tv_gps_dotykowe_vw_passat_golf.html

 

Śmietnik będzie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś wie jak wyłączyć wzmacniacz antenowy w radiu Becker Indianapolis (BE7925) ?

 

Raczej nie ma w nim wzmacniacza antenowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Raczej nie ma w nim wzmacniacza antenowego.

 

To dziwne, bo moje poprzednie radio odbierało dobrze z anteną ze wzmacniaczem, a Becker odbiera słabo. Podłączyłem jakąś starą antenę (z poloneza chyba) bez wzmacniacza i gra lepiej. Fabryczną antenę mam uszkodzoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, bo moje poprzednie radio odbierało dobrze z anteną ze wzmacniaczem, a Becker odbiera słabo. Podłączyłem jakąś starą antenę (z poloneza chyba) bez wzmacniacza i gra lepiej. Fabryczną antenę mam uszkodzoną

 

Becker nie zasila wzmacniacza antenowego.

Zatem, jak wsadziłeś Beckera zamiast firmowego radia VW, musisz kupić separator do zasilania wzmacniacza w antenie.

 

Jeśli wszystko jest z nim w porządku, to powinien ładnie odbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki sam problem jak inny tylko że u mnie po wymianie radia na nie firmowe ledwo co auto ruszy to pojawia się sekundowy zanik głosu i dzieję się to na radiu i nawet na płycie cd i jak mam podpięte usb. Separator antenowy mam założony i nic nie daję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] i nic nie daję.

 

Prawdopodobnie Twoje radio dziwnie reaguje na sygnał GALA (prędkości). Odłącz sygnał GALA na próbę ze złącza radia i zobacz czy coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odciąłem ten kabelek i teraz radio gra jak powinno i cieszę się muzyką podczas jazdy. Dzięki "0x7B3" jesteś spec :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłego słuchania ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem, że radyjko działa, nie mam problemów z alarmem, ale po wyjęciu kluczyka, ale dokładnie po wyjęciu kluczyka, nie po zdjęciu zapłonu nie ma prądu na radiu i kasuje się pamięć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki problem, że radyjko działa, nie mam problemów z alarmem, ale po wyjęciu kluczyka, ale dokładnie po wyjęciu kluczyka, nie po zdjęciu zapłonu nie ma prądu na radiu i kasuje się pamięć...
Temat wielokrotnie przerabiany na forum :)

 

Ps. Kwestia zamiany kabelków, Zamień miejscami zasilania w gnieździe ISO samochodu.

dokładnie piny nr 4 i 7. :) Powinno działać

Edytowane przez vw99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak sprawdzić czy radio ma wbudowany separator? Czy na wyjściu antenowym powinno być 14V?

Mam radio Kenwood KDC-308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam passata B5 w kombi.

Radio Blaupunkt mp37

Moj problem polega na tym ze dopoki nie wlacze radia to dioda od immobilaisera (po przekreceniu kluczyka) nie swieci jak wlacze radio to raz jest dobrze tzn radio gra a 10 razy dioda zaczyna mrygac i radio razem z nia.

NIewiem czy to ma jakies powiazanie ale dioda ktora jest przy rygielku w drzwiach kierwocy ona wogole nie mryga a domyslalm sie ze ona jest od immo.

Radio zasilane jest dopiero po przekreceniu stacyjki.

Zakupilem separator antenowy podlaczylem i przewod z separatora podpialem do niebieskiego przewodu wychodzacego z fabrycznej kostki . Radio co prawda sie pokazuje tzn zaczyna cos tam grac ale pod czas jazdy gubi i znajduje sygnal.

Acha wedlug mnie jest jeszcze jedna dziwna sprawa ze radio bez podpietej anteny sie nie wlaczy (brak masy tak wnioskuje).

Niewiem czy to jest zwiazane ale moje radio ma taka funkcje (kolorow dziennych i kolorow nocnych) jak wlacze swiatla to wlaczaja sie kolory nocne .

Dodam ze mam jeszcze zestaw glosnomowiacy NOKIA ktory chyba nie jest podlaczony (radio podlaczone jest przez ISO) Antene od radia mam na dachu. I jakas mala na tylnej lewej szybie podejrzewam ze to od zestawu.

Radio gubi mi pamiec ale juz wiem ze musze zamienic miejscami kabelki A4 i A7.

Prosze o jakies porady co sprawdzic z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności