Skocz do zawartości
Gość siwekj

Po wymianie radia fabrycznego na inne brak odbioru.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa baty inne przetestowane i dalej nic :( wychodzi na to, że trzeba podsufitkę ściągnąć. Szkoda no ale jak mus to mus. Znajdę chwile to się tym zajmę ..jakieś wskazówki? Bebeszylem 3bg od połowy w dół do gołej blachy.. od połowy w górę innego varianta. Chyba nie powinienem mieć problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem następujący. Kupiłem separator wyjąłem radyjko (sony cdx gt24) niby jest wyprowadzony przewód do sterowania anteną lecz jak włączę radio brak na nim napiecia 12v, lecz na kostce w samochodzie na pinie A5 ciągle mam 12 v powinno tak być??

(przy odpiętym radiu) Więc podłączyłem po stacyjce pochodziło kilka dni i padło. Wyjąłem separator otworzyłem okazało się że upaliło 1 rezystor. Czego nie mam pojęcia. chyba że po stacyjce podaje większy prąd. Ma ktoś jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjąłem separator otworzyłem okazało się że upaliło 1 rezystor

 

sugeruje to zwarcie na kablu antenowym - sprawdz miernikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wlasnie zwarcie na kablu antenowym będę brał się za odkręcenie stopki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam I się narobiło dzisiaj musiałem wyjąć radio po odłączeniu i ponownym podłączeniu radio się nie włącza (Pioneer DEH 1100MP) instrukcje gdzieś diabli wzięli sprawdziłem na kosce iso jest napięcie co mogło się stać proszę o pomoc

Pogrzebałem pomierzyłem i znalazłem przyczynę jakże banalną bezpiecznik

Edytowane przez Kosmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Podłacze sie pod watek, Mam paska B4 96 r. ostatnio zamontowalem nowego graja i z tego co zauwazylem radio działa ale tylko w jednej z konfiguracji. Mianowicie na pelnym podlaczeniu. A nie gra na zaplonie. zaraz bedzie pytanie ze trzeba zmienic kable... Nie zmienialem podłaczenie tak jak potrzeba do zasilania przez zaplon i nic. w koncu zamontowalem normalnie ( dziala bez zaplonu) Moje pytanie brzmi. co sie moglo schrzanic w stacyjce ze nie gra radio. I jaki bedzie mniej wiecej koszt naprawy... Z góry dziekuje... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy miałbym prośbę gdyby ktoś dał radę mi napisać lub strzelić fotkę jak mają być kabelki podłączone w kostkach to byłbym bardzo wdzięczny(jaki kolor do którego PINu w kostce),poprzedni właściciel narobił bajzlu i chciałbym to trochę ogarnąć auto jak w stopce,będę do tego podpinał JVC KD-G343 MP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, a mianowicie, po wymianie radia z fabrycznego na Pioneera po wyłączeniu radia jest cały czas podświetlane. Dopiero po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio gaśnie. Do tego jeszcze nie zapamiętuje stacji po każdym wyciągnięciu kluczyka trzeba na nowo szukać stacji. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogp

. Do tego jeszcze nie zapamiętuje stacji po każdym wyciągnięciu kluczyka trzeba na nowo szukać stacj

Na kabelkach od podłączania radia masz Połączenie ACC. czyli radio działa po przekręceniu kluczyka( na zapłonie). jeśli chcesz musisz zmienić połaczenie i połączyć kabelek ACC( żółty) z kabelkiem zasilającym(Czerwonym) wtedy bedziesz miał połaczenie non stop, radio gra bez kluczyka w stacyjce.

mam problem, a mianowicie, po wymianie radia z fabrycznego na Pioneera po wyłączeniu radia jest cały czas podświetlane. Dopiero po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki radio gaśnie.

a odnośnie tego to nie ma problemu, z tego co pamiętam to radio jest ustawione tak: Jedzisz i sluchasz muzyki, nie musisz go wyłaczać. po zgaszeniu auta i wyjeciu kluczyka ono sie wyłącza. po ponownym odpaleniu radio powinno zaczac grać od miejsca w ktorym uprzednio skończyłes słuchać gdy wyłaczałeś auto/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać nowego tematu, pozwolę sobie zadać pytanko.

Który kable musze zamienić ze sobą, aby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłączyło ?

Obecnie mam tak podłączone, że podczas odpalania silnika radia się wyłącza, (po 1h samo się wyłącza np w trasie), natomiast po wyjęciu kluczyka ze stacyjki gra nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Zeby radio Grało na podpieciu ACC. W koste ISO wychodzącej z radia masz wiązke kabli. Z tego co piszesz wnioskuje ze masz połączony kabelek ACC( zółty) z plusem(czerwonym). aby po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłączyło musisz je połaczyć tak jak sa w standardzie czyli rozpiąc ACC( zółty) z plusem(czerwonym)... I połączyć żółty z żółtym( tak jak były na poczatku) i identycznie czerwony z czerwonym. Wtedy bedzie połaczenie pod zapłon.... Powodzenia:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy miałbym prośbę gdyby ktoś dał radę mi napisać lub strzelić fotkę jak mają być kabelki podłączone w kostkach to byłbym bardzo wdzięczny(jaki kolor do którego PINu w kostce),poprzedni właściciel narobił bajzlu i chciałbym to trochę ogarnąć auto jak w stopce,będę do tego podpinał JVC KD-G343 MP3

Witam Zrobiłem fotke i wrzucam na forum ale nie jestem pewny czy ci pomoże. :dolamam , z tego co widze masz b5 3b. no ale trudno ja sie jeszcze nie dorobiłem.:dupablada. wrzucam fotke z instalacją od b4 z niewielkim opisem

schemat kostki z auta:mlask

1 niebiesko- biały

2 bez kabla

3 bez kabla

4 brązowo czerwony cienki

5 bez kabla

6 biało niebieski

7 czerwono bialy PLUS

8 brązowy gruby Masa

[ATTACH=CONFIG]67342[/ATTACH]

mam nadzieje ze Ci pomoze:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]67499[/ATTACH]

znalazlem cos takiego u siebie. sorki za jakos ale pod reka nic lepszego nie bylo jak tylko telefonik :D czyli to "cos" jes podpiete pod przewod "-" oraz jest napisane VOGT J5 5730510400 , 407 63. co to moze byc? moze jaki filter zaklocen? ale czemu na minusowym przewodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za 2ble post ale nikt nie wie co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcialbym sie podpiac pod temacik...

Wymienilem w moim passku radio na navi heaven'a i wszystko ladnie gralo dopoki nie zmienilem glosnikow ktore sa podlaczone przez wzmacniacz, ktory zamontowalem razem z nimi... Problem polega na tym ze po tej "zmianie na lepsze" nie lapie mi zadnej stacji...poza 1na z mocnym sygnalem, ktora radio wylapuje bez podpietej anteny... W trakcie modzenia kabli od anteny nie ruszalem nic...byly tak samo jak przed wlozeniem nowego sprzetu.

Ma ktos jakis pomysl jak ozywic radio?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę może ktoś wie jak podłączyć dvd pod mfd

 

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

 

proszę o poradę jak podpiąć dvd pod mfd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wyciągnąć wyjmaki (kluczyki) z radia bety. Radio wyszło dzięki kluczykom ale kluczyki teraz tak są zablokowane ze nie idzie ich ruszyć.

 

 

 

 

Już sobie poradziłem tylko musiałem się trochę naszarpać

Edytowane przez wojtasd82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupilem radyjko pioneera. Zamienilem pin 4 z 7 aby radio nie tracilo pamieci po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki.

Jak teraz podlaczyc aby radio gralo bez kluczyka i sie rowniez wylaczalo po wyciagnieciu kluczyka, tak jak to jest zrobione w fabrycznych radyjkach w B5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Zakupilem radyjko pioneera. Zamienilem pin 4 z 7 aby radio nie tracilo pamieci po wyciagnieciu kluczyka ze stacyjki.

Jak teraz podlaczyc aby radio gralo bez kluczyka i sie rowniez wylaczalo po wyciagnieciu kluczyka, tak jak to jest zrobione w fabrycznych radyjkach w B5.

: witam Z tego co wiem to nie można zrobic tak jak mówisz. jest albo na kluczyk albo na stalę. są radia ktore mimo ze nie mają prądu zapamiętują ustawienia.

Edytowane przez SZUSTY18VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
: witam Z tego co wiem to nie można zrobic tak jak mówisz. jest albo na kluczyk albo na stalę. są radia ktore mimo ze nie mają prądu zapamiętują ustawienia.
Jak na stale to trzeba polaczyc czerwony z zoltym?

Nie rozladuje wtedy radyjko aku w stanbayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności