Skocz do zawartości
LMS

Demontaż osłony instalacji słupek-drzwi LP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku zaznaczę, że widziałem podobny temat ale chodziło o to jak ją odpiąć od strony słupka i jak porozpinać piny, co u mnie idzie bez problemu. (Passat b6 1.9 105 KM 2006r)Jezeli zły dział lub przeoczyłem taki temat to prosze o poprawę.  W moim przypadku chodzi o to jak ją odczepić od strony drzwi, jest klejona czy jak ? Przy próbach zrobiłem już małą dziurkę a nie chce jej uszkodzić, potrzebuje tylko sprawdzić samą instalację bo gdzieś bliżej drzwi nie łączy mi kabelek od glosnika a nic nie widzę po odpieciu gumy od strony samego słupka. Jak się ma w standardzie tylko 2 głośniki to słabo jak został tylko jeden z PP :) pozdrawiam.

1514886868517258582308.jpg

Edytowane przez LMS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, LMS napisał:

(...)

W załączniku.

drzwi.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, radekrp90 napisał:

W załączniku.

drzwi.pdf

Dzięki ale ilustracja przedstawia to co potrafię, czyli odpięcie tej - nazwijmy to 'gumy' od strony słupka( przez zatrzask/dźwignię jak na obrazku).  Chodziło mi o to, jak i czy w ogóle da się ją odczepić od drzwi bo gdzieś w tym miejscu mam problem z kabelkami. Drzwi kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie zrozumiałem ;)

Patrząc na zdjęcie myślę, że będzie to dla Ciebie bardziej jasne. Zdaje się, że musisz odczepić uchwyty od wnętrza drzwi. Możliwe, że jest to też dodatkowo na jakiś sylikon wklejone ale nie znalazłem tego w ELSA.

55c3a85c85e7c.jpg

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba bezpieczniej będzie zacząć od zdjęcia tapicerki . Chociaż w sumie nawet gdy pękną te 2 zatrzaski, 10 zł  za nową gumę nie ma tragedii a warto dla sprawnego głośnika.  Dzięki za pomoc i lecę testować :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, żeby ją wymienić musisz rozmontować kompletnie wtyczkę (wyjąć wszystkie przewody). Wolałbym więc tego nie łamać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy guma z Twojego zdjęcia jest z innego modelu ale tu zatrzaski muszą być inne. Pomijając to, udało mi się dostać do miejsca docelowego po odpięciu samej strony słupka i doszedłem do wniosku, że jakiś magik chyba coś już działał z nagłośnieniem. Instalacja samego radia też jest poklejona. A tak to u mnie wygląda, trochę lutowania jakieś termokurcze i moze wystarczy miejsca żeby to poskładać i po problemie.

20180102_144022_008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki łącznik podaje ETKA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności