Skocz do zawartości
shady2010

Potrzebuje dobrych rad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tutaj nowy  i nie mam duzej wiedzy na temat car audio dlatego prosze was o pomoc .Moje pytanie jest nastepujace jakie kable car audio do wzmacniacza pieciokanalowego blaupunkta 1000w  model to Gta5350 , radio to Alpine CDE-111RM 4x50w plus cztery glosniki  dwa na przod (hertz odseparowany tweetery ,zwrotnice  zestaw DSK160w w rms bodajze 80w ) ,dwa na tył jeszcze nie kupione(zastanawiam sie jakie  moze doradzicie  rowniez czy hertze  taki sam zestaw czy moze cos innego chociaz slyszalem ze wysokotonowe sa przesadne hertzy  ? ) oraz subwoofer 400wat bull audio wiem wiem ze szalu nie ma bo firma chyba nieznana ale (dostalem w rozliczeniu go) Auto to passat b4 kombi  plus wszystkie drzwi oraz bagaznik wygluszony  , chodzi o to czy te zestawy ktore sa na allegro w pelni podlacze takiego wzmaka z cala reszta , czy jednak jakies jeszcze kable dokupic trzeba lub chinche ? Oraz czy te wzmak w ogole to wszystko uniesie bo jego dane to moc wszystkich kanałów 1 kilowat (1 000W)

     - tryb pięciokanałowy 4x80W(max)+ 1x320W(max) - przy 4 ohmach;

     - tryb czterokanałowy 2x80W(max)+2x320W(max) - przy 4 ohmach;

     - tryb trzykanałowy 2x210W(max)+1x320W(max) - przy 4 ohmach;

     MOC RMS (SINUS) TO DOKŁADNIE POŁOWA MOCY W/W (MAX).

Mam rowniez jeszcze jeden wzmacniacz blaupunkta GTA460  4 kanaly . Nie mam pojecia o mostkowaniu itd  to zakupilem pieciokanalowy by wszystko podlaczyc pod jeden a czterokanalowy sobie lezy  .Oczywiscie nie ja bede podlaczal a kazda wskazowka jest cenna od was zdaje sobie rowniez sprawe ze mozecie mnie wysmiewac z tego co posiadam ale jestem laikiem i dopiero wchodze w swiat car audio.Prosilbym o jakies linki do tych kabli oraz co tam trzeba jeszcze celem pomocy i szybkiego zakupu.Pozdrawiam

Edytowane przez shady2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności