Skocz do zawartości
tomi14101

Brak pomocnika kodowania kanał navi/radio MFD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
posiadam kabel HEX+CAN z którym mam problem jak w temacie, być może to nie problem z kablem tylko z czymś innym. 
Przekopiowałem już pliki "lbl", ale nic nie pomogło. Może istnieć jakaś inna przyczyna ? 
Dodam, że na pozostałych kanałach wszystko funkcjonuje prawidłowo. Potrzebuję wyłączyć kodowanie BAP w radiu bo wymieniłem zegary na białe i nie wyświetla mi się ani navi ani radio na fisie.
Dodam, że mój gt jest z literką E na końcu.

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie rady !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFD2 nie ma BAP  i nigdy nie miało. miało tylko DDP i nie koduje sie tego , bo to radio nadaje w tym formacie 

a jak wymieniłes zegary na białe to musisz AKTYWOWAĆ  BAP,   a nie go wyłaczac o ile wiesz co chcesz zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mogę nie wiedzieć do końca o co chodzi bo specjalistą nie jestem. 
Strasznie ciężko zdobyć jakiekolwiek informacje więc proszę się nie dziwić jeżeli tacy laicy jak ja zakładają nowy temat i wypisują bzdury, mimo to zawsze staram się poświęcić dość sporo czasu aby się czegoś dowiedzieć z istniejących wątków. A dodatkowo pisałem kilka wiadomości na priv do osób rzekomo znających się w temacie i to Oni nakierowali mnie na WYŁĄCZENIE protokołu BAP, nie odwrotnie. 

Więc teraz jest jakaś możliwość aby aktywować ten BAP chociaż kodowaniem krótkim ? 
Dzięki ogólnie za odp Major.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności