Skocz do zawartości
Bogumil5

Passat B6 2.0tdi cr 140km

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Chcę kupić Passat B6 2.0tdi cr 140km

I ogląda  samochody miały mokre spocona od oleju części silnika

Mokry od oleju było urządzenie umieszczone blisko  bagnetu oleju zaznaczyłem to też na zdjęciu

Co to jest?

Czy warto poświęcić uwagę takiemu samochodowy Gdzie ta część jest spocona mokry od oleju?

IMG_20171230_220001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EGR.

Jak jest olejem zafajdany, to podobno do wymiany. Drogi jakiś nie jest-na Allegro nówki po ok 300zł chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty jesteś?  Bo pisanie po polsku słabo Ci idzie... Czy warto kupić auto które ma jedną rzecz upapraną olejem? A jak pół auta było rozbite? Malowane drugie pół? Kupowałeś kiedyś auto czy ten post to żart ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dreyfus napisał:

Skąd Ty jesteś?  Bo pisanie po polsku słabo Ci idzie... Czy warto kupić auto które ma jedną rzecz upapraną olejem? A jak pół auta było rozbite? Malowane drugie pół? Kupowałeś kiedyś auto czy ten post to żart ?

Pisałem na telefonie

Przepraszam za błędy

Nie znam się ale nie chciałbym

Kupić słabego auta

Wiadomo jedna część osobowości nie mówi

Może powiedzcie co najbardziej boli silniki z CR? Gdzie oglądać na co patrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź poszukaj w necie jest naprawdę pełno informacji na ten temat na tym forum też, jak się nie znasz na autach rozumiem, że kupujesz je z kimś kto ma o nich pojęcie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta część "mokra od oleju" to zawór EGR. Bardzo często jest on zafajdany i u mnie też jest niezbyt czysty, a działa elegancko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawór EGR i przepustnica, która również często jest ubabrana olejem. To standard w silnikach CR, że te podzespoły się "pocą" ale tak jak kolega wyżej napisał, to że są zafajdane to nie znaczy że są auto jest zepsute :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności