Skocz do zawartości
riccardoa

Spoty Warszawa 2018 pierwszy pon. miesiąca 05.11.2018

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kardynalski napisał:

Tak w temacie. Byłem ostatnio na fortach Wola, gdzie kiedyś miały miejsce nasze spoty. Powiem Wam, że nic się nie zmieniło. Może wrócilibyśmy do poprzedniego miejsca spotów?

No można by było. wtedy wracając z roboty mógłbym zajechać. na Gocław mi trochę za daleko.

Co do Fortu Wola. zostało bez zmian, bo Ikea wycofała się z inwestycji. Coś chyba nie mogli dogadać się z miastem. Także mamy centrum-widmo.

BTW. A czy nie powinien powstać wątek na 2019 rok?

Edytowane przez czaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za roznica gdzie, ci co przyjada widza sie w inny sposob, nikt wiecej nie przybędzie ,fajnie napisane gocław daleko , wiec chcecie tam bo was dwóch ma blizej , a jak była zmiana miejsca to mówiliście ze nie, .bez sensu zmiana i tak spoty juz nie mialy sensu tak jak grupa mazowiecka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marwit, nie do końca, Fort Wola był od początku, myślę, (jeśli mogę myśleć) , że część z nas -starych- podjedzie, i będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fort Wola będzie otwarty. Może rok 2021 będzie początkiem spotów, jak za dawnych, dobrych lat?, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uaaa.... Kachu kachu....  A ile tutaj kurzu się zebrało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności