Skocz do zawartości
mkbd2

Problem z "Prawym" lusterkiem zewnetrznym

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z kolegów spotkał się z tematem żeby prawe lusterko nie regulowało na tyle żeby widzieć bok auta. Czy czasami to lusterko nie jest od Angoli? I jeśli tak to co zrobić aby chodziło normalnie? Wymiana całego czy sam wkład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak że jak wbijam wsteczny to prawe lusterko sie obniża i widzę jak jedzie tylne koło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę u siebie ustawić żeby widzieć bok auta z fotela kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś lusterko? Możesz je spróbować ustawić ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kupiłem. składa sie automatycznie, można ustawić, ale nie można na tyle przestawić żeby było widać bok auta wieć dlatego zastanawiam sie czy lusterko nie przełożone z anglika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może podaj nr. tego lusterka to je zidentyfikujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie kupiłem. składa sie automatycznie, można ustawić, ale nie można na tyle przestawić żeby było widać bok auta wieć dlatego zastanawiam sie czy lusterko nie przełożone z anglika.

 

Na 99% angol. Cały stelaż idzie pod innym kątem. Jedynie możesz przełożyć stelaż z obudową ze starego lusterka ale nie będziesz miał lampki na dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć numery żeby sprawdzić czy euro czy uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie można znaleźć numery żeby sprawdzić czy euro czy uk?

 

Zobacz na trójkącie ale nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na anglika :/

 

A tak z ciekawostek dwa dni morduje paszteta dlaczego jak ustawiam lewe lusterko ustawiają się lewe i prawe jednocześnie :D dopiero dzis na forum doczytałem, że w MFA+ jest taka opcja: Mirror Adjust i trzeba ustawić na individually. Z miesiąc temu bawiłem się tą opcja i musiałem przestawić :D Po 8 latach jazdy passatem potrafi mnie jeszcze zaskoczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie kupiłem. składa sie automatycznie, można ustawić, ale nie można na tyle przestawić żeby było widać bok auta wieć dlatego zastanawiam sie czy lusterko nie przełożone z anglika.

 

Przeglądałem jeszcze Etke i myślę, że w Twoim przypadku można pokusić się o wymianę samego mechanizmu regulującego lusterka (występuje jako osobna część) . Ew. trzeba do niego zerknąć czy coś go nie blokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam mały kłopot ponieważ od pewnego czasu zauważyłem że po dłuższym postoju prawe lusterko samo się przestawia i muszę je korygować .Trochę jest to denerwujące i nwm od czego to zależy , błędów nie ma żadnych i nie zawsze  to się zdarzą założyłem nowy temat bo nigdzie nie mogłem znaleźć podobnego objawu u kogoś... samochód passat cc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań zmieniać kluczyk to przestaną ci się zmieniać ustawienia lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałem kluczyków a problem znikł po wymianie lusterka bo pech chciał że akurat babka na parkingu mi uszkodziła lusterko po tej stronie  i musiałem je wymienić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności