Skocz do zawartości
r222

VW Connect® Twój mobilny asystent kierowcy za 1zl

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ze nie wyswietla wiecej niz 59 l, niby pierdoła ale dziwne skoro wlalem 60 l i cos tam jeszcze mialem w baku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy pierwszym tankowaniu wlałem 67 litrów...

Nawiasem mówiąc, w dalszym ciągu można zamawiać to urządzenie za 1 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i używając, każdorazowo gdy wchodzisz do auta uruchamiasz apke na smartfonie? Chce wam sie?, bo ja po 4 przejazdach wywaliłem do schowka i nie uzywam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, okiemserca napisał:

i używając, każdorazowo gdy wchodzisz do auta uruchamiasz apke na smartfonie? Chce wam sie?, bo ja po 4 przejazdach wywaliłem do schowka i nie uzywam

Ja wrzuciłem do szuflady w domu co by mnie nie kusiło podłączyć znowu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co uruchamiać każdorazowo, jak odpala sama. Sama też zamyka trasę po upływie ustawionego czasu od wyłączenia zapłonu (0-2h).

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, MM_VW napisał:

A po co uruchamiać każdorazowo, jak odpala sama. Sama też zamyka trasę po upływie ustawionego czasu od wyłączenia zapłonu (0-2h).

 

U mnie tak nie działa, kazdorazowo musze uruchamiac aplikacje z telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ona nie przeszkadza. Mam tak jak kolega, uruchamia się po uruchomieniu silnika/zapłonu. Nie korzystam/podglądam jej często ale tankowania rejestruje. Może bede chciał to kiedyś analizować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to w sumie zapomnialem loginu i hasla o.O i lezy 2 miesiace w schowku jeszcze nieuruchomione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie udało mi się sparowac urządzenia z telefonem. Pani na info poradziła aby wyłączyć połączenie z Discovery pro i wówczas spróbować. W takim razie aby używać urządzenia muszę zrezygnować z wykorzystywania urządzenia głośnomówiącego. Rozwiązanie bez sensu tak jak te wszystkie inne aplikacje dostępne dla androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadżet i nic więcej, mało przydatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście tym gadżetem połączyć się z jakąś inną aplikacją? Nie od VW?

Na marginesie zapyta, czy jest jakaś apka, która by przez taki bezprzewodowy adapter OBD pokazywała stan filtra DPF, a przede wszystkim moment jego wypalania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie. Czy ktoś próbował np. kasować błędy tym urządzeniem  i aplikacją z Google Play? Jeśli tak, to którą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś z VW 2szt. Nic nie musiałem podawać , zapłaciłem 2zl i tyle.

Uruchomiłem, poklikalem i... stwierdzam że zbędny gadżet. Gdyby z nim jeszcze działały aplikacje odczytujące błędy itp. a tak w tej formie jakiej jest to raczej narzędzie dla VW do zbierania informacji o klientach.

Moduł nie działa z aplikacją Texa ecar.

Aplikacja do rozpoznania modułów na bazie ELM też nie rozpoznaje tego modułu , tzn łączy się z modułem przez BT ale żadne rozkazy nie przechodzą.

Edytowane przez pirzol
Wykonanie testu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem z ciekawości. Może i zbędny gadżet ale do statystyk przejazdów całkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie problemów z Connect otrzymałem mała podpowiedz: 

@@@@@@@@@@@

Aby rozwiązać trudności z aplikacją Volkswagen Connect, prosimy o postępowanie zgodnie z!poniższą instrukcją:

• otworzyć Ustawienia telefonu: przewinąć do momentu, aż widoczne będą wszystkie

zainstalowane aplikacje, wybrać aplikację Volkswagen Connect > Położenie > Zezwalaj na

dostęp do położenia: zawsze,

• otworzyć aplikację Volkswagen Connect: wybrać Menu > Ustawienia > Sprzężone

DataPlug > Usuń wybrane DataPlug > usunąć DataPlug,

• otworzyć Ustawienia telefonu: wybrać opcję Bluetooth, po wybraniu odpowiedniego

urządzenia (nazwa DataPlug zaczyna się: DP_2_0_TOVH..) wybrać opcję „Ignoruj to

urządzenie” oraz potwierdzić,

• powrócić do aplikacji i ją zamknąć,

• wyłączyć i włączyć telefon,

• deaktywować Bluetooth,

• uruchomić ponownie aplikację: wybrać Menu > Ustawienia > Sprzęż nowe DataPlug i

postępować zgodnie z podanymi wskazówkami.

Jeśli podane wskazówki nie przyniosą pozytywnego rezultatu, prosimy o kontakt telefoniczny

pod numerem 00 800 444 999 50 800 lub 0049 5361 8389 9916.

Z poważaniem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z VW Connect, ale ostatnia aktualizacja spowodowała problemy z wiązaniem z DataPlug i brak zapisu przejazdów.

Jeśli ktoś ma podobny problem, to dostałem informację Z VW, że problem jest po stronie oprogramowania i ma pojawić się łatka w połowie września.

Póki co na wcześniejszej wersji działa bez zarzutu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie nadal dostępne za 1zł. Zamawiamy przez stronkę VW z odbiorem w ASO. Przy odbiorze o nic nie pytają (żadnych VINów itp). Wczoraj zamawiałem, dziś odbierałem.

Urządzenia jeszcze nie testowałem

 

'

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mma pytanie czy z interfejsem obd eleven sie połączy czy trzeba miec t a orginalną kostke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć oryginalną kostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności