Skocz do zawartości
r222

VW Connect® Twój mobilny asystent kierowcy za 1zl

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dean napisał:

Ja zamówiłem przed świętami. Dotarło dziś. Nie dostałem żadnej informacji na maila, ale smsa od kuriera DHL, że będzie doręczenie paczki za pobraniem. 

I pytanie odnośnie samego urządzenia. Czy może ono być podpięte non stop pod złącze OBD czy trzeba je wyciągać, by nie rozładowało akumulatora?

 

 

W serwisie VW zostałem poinformowany że nie pobiera prądu, po wyłączeniu silnika, także mam w aucie non stop- póki co aku OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2017 o 20:23, DemoniK napisał:

Może warto dodać, że moduł korzysta z bluetooth i GPS w telefonie - nie tego w samochodzie.

Czyli jeśli pożyczę samochód żonie (która nie będzie miała sparowanej aplikacji), ona zaparkuje w innym miejscu, to aplikacja nadal będzie pokazywać "stare" miejsce zaparkowania, zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@googieTak wynika z opisu na stronie. Cały ten koncept opiera się na podłączonym telefonie.

Tak na marginesie to obecnie każda szanująca się nawigacja w telefonie potrafi zapamiętać miejsce parkowania.

Edytowane przez DemoniK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami dzwoniła Pani z centrali w Poznaniu. Prosiła o potwierdzenie zamówienia z formularza i zweryfikowała dane. Powiedziała, że przesyłkę otrzymam w ciągu 7 dni. Na e-mail rzeczywiście chyba nic nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomczosi napisał:

Przed kilkoma minutami dzwoniła Pani z centrali w Poznaniu. Prosiła o potwierdzenie zamówienia z formularza i zweryfikowała dane. Powiedziała, że przesyłkę otrzymam w ciągu 7 dni. Na e-mail rzeczywiście chyba nic nie przychodzi.

Tak samo u mnie było. 

 

Edit: Po telefonie dostałem mail z potwierdzeniem, żebym oczekiwał na kuriera, a za wysyłkę odpowiada Auto Special w KR

Edytowane przez thr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tomczosi napisał:

A kiedy zamawiałeś? Dostałeś jakieś info na e-mail?

Zamawiałem w środę przed świętami, w czwartek tak ok. 17 do mnie zadzwonili w celu potwierdzenia a chwilkę po rozmowie telefonicznej dostałem maila. Tak więc dokładnie tydzień po zamówieniu do mnie dotarł, biorąc pod uwagę, że były święta to bardzo dobry wynik:P dzisiaj zainstalowałem i muszę przyznać, że fajny bajer. Wczoraj próbowałem zainstalować w garażu ale niestety bez skutku, dzisiaj wyjechałem i nie było z tym problemu, być może chodziło o lokalizację, która w pomieszczeniach może nie działać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2017 o 20:59, tom-998 napisał:

Zamawiałem w środę przed świętami, w czwartek tak ok. 17 do mnie zadzwonili w celu potwierdzenia a chwilkę po rozmowie telefonicznej dostałem maila. Tak więc dokładnie tydzień po zamówieniu do mnie dotarł, biorąc pod uwagę, że były święta to bardzo dobry wynik:P dzisiaj zainstalowałem i muszę przyznać, że fajny bajer. Wczoraj próbowałem zainstalować w garażu ale niestety bez skutku, dzisiaj wyjechałem i nie było z tym problemu, być może chodziło o lokalizację, która w pomieszczeniach może nie działać. 

Dokładnie chodzi o dostęp do internetu, który może być utrudniony w garażach zwłaszcza podziemnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój właśnie dostarczył kurier.....wieczorem, najpóźniej jutro testuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował zamówić po 31 grudnia? Ja właśnie dopiero wpadłem na ten temat i zastanawiam się czy się coś jeszcze da zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jumpman napisał:

Czy ktoś próbował zamówić po 31 grudnia? Ja właśnie dopiero wpadłem na ten temat i zastanawiam się czy się coś jeszcze da zrobić...

Jumpman

link na 1 stronie tego tematu dalej aktywny, spróbuj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - idiota ze mnie :P Ale dla innych dodam tylko, że właśnie zamówiłem :D Ma przyjść za pobraniem 1zł :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z posiadaczy VW Connect otrzymał dziś e-mail o tytule:

„Volkswagen Connect i nowy Volkswagen ID” ?

Edytowane przez Robertsas
Dużo tam mowy o danych osobowych, numerach telefonów i takich innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Robertsas napisał:

Witam

Czy ktoś z posiadaczy VW Connect otrzymał dziś e-mail o tytule:

„Volkswagen Connect i nowy Volkswagen ID” ?

Ja tez dostałem takiego e-maila.

Poza tym jestem rozczarowany tym gadżetem. Myślałem, ze pozwoli na prezentacje na telefonie wybranych parametrów technicznych, jak choćby SOC czy rzeczywista temperaturę płynu chłodniczego. A tu lipa.

Edytowane przez przemo1996

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą to jeszcze kiedyś dodać. Sam moduł VW Connect wygląda jak taki punkt dostępowy do wszystkiego co jest dostępne przez ODB, musza to tylko (chcieć) obsłużyć w appce - wydadzą aktualizację apki i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z rejestracją tankowania.

Wypełniam wszystkie pola, jak cena, ilość paliwa - niestety nie moge zatwierdzić tego tankowania, przycisk "gotowe" nie reaguje.

Czy ktoś ma taki sam problem?

Edycja - problem rozwiązany, przycisk "gotowe" nie reagował jak klikałem go centralnie, udało mi się zatwierdzić tankowanie jak kliknąłem go bardziej z "boku". Brzmi śmiesznie ale zadziałało.:D

Edytowane przez Robertsas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj, zobaczymy czy jeszcze dostępny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch tygodniach używania mogę śmiało napisać... do bani. Nie wprowadza nic fajnego, z czego mógłbym korzystać. Wiem jedynie, że śledzi każdy mój ruch i styl jazdy. Te informacje nie są dla mnie, a dla kogoś po drugiej stronie serwera. 

Nie da się z tego korzystać w samochodzie na ekranie DP poprzez MirrorLink, bo nie wspiera poziomego widoku za co wielki minus.

Na daną chwilę bubel, ale do kosza nie wyrzucę, może coś wprowadzą. Ostatnio przyszedł email, że chcą wszystko zebrać w kupę, aby powstał jeden Volkswagen ID. ID, które będzie nas znać jeszcze lepiej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Dean napisał:

Po dwóch tygodniach używania mogę śmiało napisać... do bani. Nie wprowadza nic fajnego, z czego mógłbym korzystać. Wiem jedynie, że śledzi każdy mój ruch i styl jazdy. Te informacje nie są dla mnie, a dla kogoś po drugiej stronie serwera. 

Nie da się z tego korzystać w samochodzie na ekranie DP poprzez MirrorLink, bo nie wspiera poziomego widoku za co wielki minus.

Na daną chwilę bubel, ale do kosza nie wyrzucę, może coś wprowadzą. Ostatnio przyszedł email, że chcą wszystko zebrać w kupę, aby powstał jeden Volkswagen ID. ID, które będzie nas znać jeszcze lepiej.

 

Bo o to chodzi aby Nas wszystkich poznać jeszcze lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, jeżeli ktoś jeździ Waszymi samochodami (żona, syn, brat, mechanik, itp) to można zawsze sprawdzić gdzie byli (lub gdzie są), ile jeździli, jak jeździli i nawet prędkość maksymalną oraz styl jazdy... Może być przydatne, także wyliczenia miesięcznych kosztów paliwa jak ktoś dużo jeździ i oczywiście chce to wiedzieć. Po za tym za 1,-  to fajny bajer. Szkoda tylko, że nie można aplikacją otworzyć i zamknąć samochód (tak na odległość, jak chce się np komuś coś wydać z bagażnika, gdy auto stoi np gdzieś dalej na parkingu). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na kuriera już dwa tygodnie. Dzwonili 27.12 w celu potwierdzenia zamówienia, po tym dostałem e-mail z informacją że przesyłka dotrze w ciągu 7 dni. Wczoraj napisałem na adres z którego dostałem maila, niestety na numer z którego dzwonili nie da się dodzwonić. Napisali, że nie spodziewali się takiego dużego zainteresowania i przez to dostawy się opóżniają... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności