Skocz do zawartości
deamon

Passat CC 2.0 TDI CR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Od razu mówię, że jestem laikiem więc potrzebuję fachowej pomocy :) Jestem z okolic Krakowa i poszukuję Passata CC z silnikiem 2.0 TDI CR 140KM z rocznika min 2010r. z przebiegiem <170tyś, skrzynia manualna

Cena jaką mogę dać to ok 40 000zł

 

Czy sądzicie, że to dobry wybór? Może ktoś ma na sprzedaż akurat albo mógłby pomóc przy zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu ma być zły ? koniecznie przed zakupem jedż z osobą która się na tym zna, ja osobiście kupowałem auto 300 km ode mnie, więc wysłałem do osoby która sprzedawała auto rzeczoznawców. Sprawdzili autko, sprawdzili jego historie itd. i podesłali na email, Potem rozmowa telefoniczna i na następny dzień jechałem kupić autko. To nie jest 5 tys aby samemu kupić auto (w moim przypadku nie znam się aż tak bardzo) dlatego czułem się pewniej jak autko zostało sprawdzone profejsonalnie przez osoby które takie usługi oferują. Kosztowało mnie to 400zł. Jeśli będziesz chciał to na pw ci podeśle link do oględzin i jaka firma mi to robiła. (oferują usługi w całej PL) 

Na przebieg aż tak bardzo nie patrz bo mój 2008 r ma 214 tys (potwierdzone) i wygląda o wiele lepiej środek niż u nie jednego passata który miał 150 :) ale jak się uprzesz na taki przebieg to w przeciągu paru minut będziesz miał taki jaki będziesz chciał :)

Mam 2.0 CR i jest bardzo oszczędny jeśli chodzi o spalanie. 5/6 litrów tak średnio pokazuje. Trasa tak do 100 na tempomacie kiedyś mi wyszło 4.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sprzedający wstawi do serwisu. Za sprawdzenie mojego ( salon pl) zapłaciłem chyba 400 pln. W raporcie końcowym dostałem wszystkie potrzebne dla mnie informacje. Znalazło się tam między innymi, że włącznik lampki pod osłoną przeciwsłoneczną od strony kierowcy czasami nie działa poprawnie i że brakuje jednego koreczka w osłonie klapy bagażnika, przytarte felgi. Pierdoły, na które na pewno nie zwróciłbym uwagi. Więcej błędów nie było. Zrobiona pełna geometria, grubość lakieru, stan opon, odczyt błędów z kompa, historia przeglądów. Aż później żałowałem- bo nie było o co się przyczepić ;) .

2010 rok? nie pamiętam w którym roku usterka napędu pompy olejowej została poprawiona. sprawdź to. jest osobny temat na forum. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, matiaskozlowski napisał:

a czemu ma być zły ? koniecznie przed zakupem jedż z osobą która się na tym zna, ja osobiście kupowałem auto 300 km ode mnie, więc wysłałem do osoby która sprzedawała auto rzeczoznawców. Sprawdzili autko, sprawdzili jego historie itd. i podesłali na email, Potem rozmowa telefoniczna i na następny dzień jechałem kupić autko. To nie jest 5 tys aby samemu kupić auto (w moim przypadku nie znam się aż tak bardzo) dlatego czułem się pewniej jak autko zostało sprawdzone profejsonalnie przez osoby które takie usługi oferują. Kosztowało mnie to 400zł. Jeśli będziesz chciał to na pw ci podeśle link do oględzin i jaka firma mi to robiła. (oferują usługi w całej PL) 

Na przebieg aż tak bardzo nie patrz bo mój 2008 r ma 214 tys (potwierdzone) i wygląda o wiele lepiej środek niż u nie jednego passata który miał 150 :) ale jak się uprzesz na taki przebieg to w przeciągu paru minut będziesz miał taki jaki będziesz chciał :)

Mam 2.0 CR i jest bardzo oszczędny jeśli chodzi o spalanie. 5/6 litrów tak średnio pokazuje. Trasa tak do 100 na tempomacie kiedyś mi wyszło 4.4

Zapraszam na priv - podeslalbys dane z kim moge sie kontaktowac w tej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności