Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

ja jutro albo albo pojutrze będe montował lampki to zdam relacje :D i porobię foty jak już mi żarówy dojdą jak świecą :P lampki Depo h7/h7 :)

Najlepiej jakby były foty oświetlenia drogi na starych i nowych lampach do porównania. Te DEPO to soczewki kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcę kupić lampy, tylko te przerobione nie mają halogenów.

Coś za coś ładny wygląd a jeden przycisk mniej(halogen)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Passata B5 FL z 2004 roku. Szukam po calym necie i nie moge znaleść i dowiedziec sie jakie mam żarówki od świateł drogowych a jakie od mijania. Może mi ktos powiedzieć?? czy H3 są od mijania a H7 od drogowych czy inaczej jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B5 FL było tylko H7+H7 lub xenon/bi-xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra ok. dzieki. ale chyba jak bym chcial zmienic na xenony to mijania zmieniam a drogowe zostaja normlane h7 co nie??? bo troche to glupie kupowac xenony od tego i jeszcze bixenony do drogowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chciałbyś xenon to musiałbyś zmienić też lampę na xenonową. Później kupić przetwornice i takie tam.;) Jeżeli nie masz chęci ani pieniędzy to nie warto.

Po prostu na mijania masz H7 i na drogowych też H7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy ze trzeba zmieniać lampe bo system samo poziomowania itp. ale mimo to mozna tez xenony wsadzic w taka lampe kolega tak zrobil w hondzie accord i jakos jezdzi tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można nie mówię, że nie.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie:)

dzięki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można wsadzic nawet świece do lampy a pozniej czekac na pierwsza kontrole :)

 

powiedzmy ze trzeba zmieniać lampe bo system samo poziomowania itp. ale mimo to mozna tez xenony wsadzic w taka lampe kolega tak zrobil w hondzie accord i jakos jezdzi tak.

 

gratuluje pomysłowości a poznie3j jedzie taki XXX i oślepia wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam soczewki depo + xenon, nie posiadam samo poziomowania ani spryskiwaczy.

Po montażu soczewek i xenonu pojechałem na stacje kontroli pojazdów, ustawili mi tam śwoatła i nikogo nie oślepiam. Oślepiać też można zwykłymi lampami, jeśli są za wysoko lub z anglika.

Jak ktoś do zwykłych lamp montuje xenony to stwarza zagrożenie na drodze.

Edytowane przez szewos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie własnie przerabiam przód passat b5 na 3bg

u mnie sa inne kostki..czy ktos wie jak je podłaczyć??najlepiej kolorami kabelków

z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jak masz soczewkowe to nikogo nie oślepiasz ja włożyłem xenony i jak pojechałem na przegląd to faktycznie powiedzieli mi że takie żarówki nie mogą być w tych lampach ale podobno to nie taki duży problem,po prostu wydaję mi się że jeżeli taki "Kowalski" wsadzi sobie xenony do lamp typu np maluch na H4 to jasne że będzie oślepiał wszystkich....w soczewkach tego problemu niema.Czym się różnią tak szczerze lampy soczewkowe zwykłe a xenonowe poza żarówką,podobno tylko tym że jak są montowane xenony to i spryskiwacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ładnie pieknie tylko jakby był uparty diagnosta to byś nie dostał przegladu...musza byc jeszcze założone czujniki na drązkach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie własnie przerabiam przód passat b5 na 3bg

u mnie sa inne kostki..czy ktos wie jak je podłaczyć??najlepiej kolorami kabelków

z góry dzieki

ktos cos wie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dylemat, chce kupic lampy do bialego passka. Rozpatruje tylko dwie firmy bo wyczytalem na forum, że Sonar i Depo są dobre. Wogóle to tak pisza na allegro. Chodzi mi o czarne tło w tych lampach bo mam czarne szyby. Proszę o pomoc w wyborze uwzględniając cenę oraz gwarancję na te lampy.

Depo: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1313217566&msg

Sonar: http://moto.allegro.pl/lampy-przednie-vw-passat-b5-97-00-super-p40-p57-i1340963927.html

Jeśli ktoś posiada takie to proszę mi napisać które światła świecą jak mam włączone mijania, a które postojowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć , ja kupiłem niedawno Depo i dość mocno je tutaj skrytykowałem , gdyż po założeniu był deszcz i miałem zaparowane całe lampy i jedna soczewka mi drgała, tzn nie soczewka tylko cały ten odbłyśnik. Teraz jakoś nie wiem jak, ale się samo naprawiło, lampy już nie parują ani nie drgają , więc puki co są ok . Jak będziesz kupował to dołóż i kup sobię żaróweczki Osram Night braker na długie zarąbiście oświetlają drogę na trasie !!

I ogólnie polecam lepiej soczewkę niż ringi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co poprawiła się jakość oświetlania drogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu tez dzieki...

...

pozdr

Edytowane przez unek83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności