Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witan Wszytskich :) przeczytałem cały wątek i teraz już nie mogę się zdecydować ..

Aktualnie posiadam Lampy Angel Eyes czy jakoś tak te na podwójnych soczewkach, i powiem wam swiatła mijania i drogowe tragedia, nic nie widać, postanowiłem spróbować je nastawić lecz jak widac była już w nich czyjaś ingerencja i proby nastawienia soczewek nie przyniosły żadnego rezultatu .

 

Jeżeli chcę uzyskać dobra widoczność na światłach mijania i drogowych to powinienem szukać lamp z soczewka czy bez?

 

Przegladajac aukcje ciekawym rozwiazaniem wydaja sie być :

 

1. Depo , mijania soczewka, drogowe bez soczewki

2. Angel Eyes na pojedynczej soczewce tzn tylko swiatła mijania na soczewce

3. Lampy typu clear zadnych soczewek :P

4. Lampy typu daylight z tym paskiem led jak w nowszych audi ,

 

najważniejsze dobra widoczność

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych 4 polecam DEPO :P

ja mam Angel Eyes na pojedynczej soczewce, swieca ladnie, ale depo beda chyba ladniejsze, bo wygladaja jak ori!:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, bierz depo pod xenon i hidy 4300k będziesz zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mój pasek jest przed liftem i mam te lampy jedno częściowe, a widzę depo na allegro są bez kierunkowskazów to muszę je osobno dokupić i czy bez problemów wszystko będzie pasować i podejdzie ? i czy te depo świeca lepiej od oryginalnych lamp vw? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli mój pasek jest przed liftem i mam te lampy jedno częściowe, a widzę depo na allegro są bez kierunkowskazów to muszę je osobno dokupić i czy bez problemów wszystko będzie pasować i podejdzie ? i czy te depo świeca lepiej od oryginalnych lamp vw? :P

Bierz Depo - kierunki clear też Depowskie i wszystko pięknie pasi

A Depo ładniej świeci od oryginalnej lamy Passatowskiej - no chyba, że przygarniesz ksenon Hella :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo tak jak kolega prawi poszukaj lamp hella ja trafiłem 2 sztuki igły za 280 zł z tym, że lampy gołe ale założyłem hida d2s 4300k i jest malina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depo :ok

Hella :dobrze

Hellę da się dostać spokojnie do 5'ciu stówek ale bez oprzyrządowania.

 

Pzdr.

 

Pzt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hellę da się dostać spokojnie do 5'ciu stówek ale bez oprzyrządowania.
dokładnie ja trafiłem za 280 bez osprzętu to i tak cena rewelacja i nie żadne angliki ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda pisałem o tym wiele razy,ale tu jest parę gratów Hella:

przetwornice http://allegro.pl/przetwornica-xenon-hella-audi-a6-a3-s6-passat-b5-i2510892850.html

komplet http://allegro.pl/lampa-lampy-xenon-passat-b5-hella-przod-l-p-komple-i2524541566.html

Z racji tego,że za jedną sztukę (!!!!na to uważajcie na alledrogo!!!) liczą sobie przeważnie 400-500 PLN'ów.Taka jest podana cena,foto jest dwóch lamp,ale przeważnie na samym dole jest małymi literami napisane że dotyczy jednej sztuki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam takie : http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-3b-96-00-ringi-chrome-tuning-i2493856996.html

i odradzam je, nawet najgorszemu wrogowi, po przesiadce z E39 czuje sie tak jak bym zamiast lamp miał swieczeki w swoim pasku.

 

A co powiecie o tych lampkach ? Wydaje mi sie ze powinny świecić bardzo dobrze lecz wolę zaczerpnąc waszych opinii

http://allegro.pl/lampy-typu-black-clear-vw-passat-b5-komplet-nowe-i2529622775.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiemy? :hmm to samo co Ty o pierwszych :lol

A tak na poważnie nie wiem bo ich nie sprawdzałem więc się nie wypowiadam.Ale-wiele razy mówiłem,kup Depo 'ala xenon,do tego żaróweczki Osram nightbreaker i będzie przede wszystkim świecić i ładnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. kupić oryginał Hella - droga opcja

2. poprawić używkę Hella - wypolerować klosz - taniej i lepiej niż nowy chińczyk

3. kupić soczewkę DEPO + dobre H7 i jak kolega wyżej będzie przede wszystkim świecić i ładnie wyglądać

4. zainwestować w ori ksenon - najlepsza, najdroższa opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy posiada ktoś takie lampy http://moto.allegro.pl/lampy-typu-black-clear-vw-passat-b5-komplet-nowe-i2529622775.html

Wydają sie dość ciekawą opcją, ale chciałbym zobaczyć je na aucie, moze ktoś posiada zdjecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szału nie będzie - zarówno z wyglądem auta jak i świeceniem. Akurat AE w Pasku kiepsko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szału nie będzie - zarówno z wyglądem auta jak i świeceniem. Akurat AE w Pasku kiepsko wygląda.

też tak uważam ..to kicha mimo,że depo

bierz normalne soczewy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o wyslanie linka albo wrzucenia jakiś zdjec , lampy do 600zł (550zł max + wysyłka)

Zależy mi zęby była dobra widoczność w nocy, a nie na wygladzie, teraz mam po 4 ledy i 2 ringi w lampach , ladnie wyglada ale w nocy nic nie widać jak sie jedzie :( czy z soczewka czy bez nie ma różnicy, a i jaka żarówka bedzie lepiej skupiac swiatło? Lepsze sa H1/H1 tak jak teraz mam? Czy H7/H7? Czy jedna taka druga taka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa ile razy mam pisać...Kup żesz H7/H7 Depo,takie: http://allegro.pl/lampy-ringi-vw-passat-b5-chrom-depo-fk-xenon-i2532906906.html i będziesz miał wyglądem zbliżone go oryginalnego reflektora xenon Hella,a i światło daje dobre.Żarówka Osram Nightbreaker do tego i jest :ok

 

 

 

Proszę o zamknięcie wątku,gdyż pojawiają się cały czas te same pytania i odpowiedzi-a wystarczy poczytać od początku...

 

Pzdr.

 

Pat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że ogłoszenia wygasają i ten wątek w zasadzie to śmietnik.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności