Skocz do zawartości
kolek86

Brak światła postojowego w mojej B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Paska B6 z 2008 roku po wymianie żarówek postojowych z przodu żarówka od strony pasażera "zdechła" i na fisie wyskoczył błąd spalonej żarówki. Po wielu próbach i wymianach na inne żarówki jest to samo. Może orientuję się ktoś w czym tkwi problem? Szukałem podobnego wątku jednak nie znalazłem. Z góry dziękuje za porady. Proszę o wyrozumiałość (świeżak) ?

Edytowane przez kolek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś w kostce nie styka. Na pewno sprawna jest ta nowa żarówka. Czy może leda wstawiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówka sprawna była wstawiłem leda z canbusem do środka i na postojowe i wszystko działa prócz prawej postojówki wymieniłem na tą co była i tamta też nie świeciła a w innym gnieździe działają obydwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaśniedziałe kostki, przełamany przewód. Możliwości jest sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jutro sprobuje przelac wd40 gniazdo może coś poradzi bo to troche dziwne

Właśnie jutro sprobuje przelac wd40 gniazdo może coś poradzi bo to troche dziwne, a odłączenie aku na jakieś 15 min nie skasowało by tego dziwnego błędu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zakupiłem i z resztą żarówek noe ma problemu

Screenshot_2017-12-14-23-24-49.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do instalacji elektrycznych WD 40 nie nadaje się. Przed wymianą z tego co czytam to żarówka w tej lampie świeciła normalnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie normalnie świeciła i nie było żadnego błędu

 

Problem rozwiązany. Wystarczyło spryskać wtyczkę płynem do wtyczek elektrycznych. Pozdrawiam :tdi2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio przestała mi świecicie prawa postojówka  wiec chciałem ja wymienić, a ze miałem ledowe z canbusem wiec chciałem wymienić obie. Ta spalona wcześniej nie ożyła a ta działająca po wymianie na led tez nie działała a co najlepsze po włożeniu starej zwykłej tez już nie świeci.  Dodam ze tylne świecą. Mierzyłem czy dochodzi prąd i dochodzi ale tylko 0,4V. Bezpieczniki sprawne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2021 o 21:27, Karol027 napisał:

Witam, ostatnio przestała mi świecicie prawa postojówka  wiec chciałem ja wymienić, a ze miałem ledowe z canbusem wiec chciałem wymienić obie. Ta spalona wcześniej nie ożyła a ta działająca po wymianie na led tez nie działała a co najlepsze po włożeniu starej zwykłej tez już nie świeci.  Dodam ze tylne świecą. Mierzyłem czy dochodzi prąd i dochodzi ale tylko 0,4V. Bezpieczniki sprawne. 

Witam i co z tym zrobiles, bo mam ten sam problem 

Edytowane przez JacekPlacek330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności