Skocz do zawartości
denis911

B6 Różnice między xenonem przed i po liftowym

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy ktos moglby wyjasnic na czym polega roznica miedzy reflektorem bixenon przedliftowym i poliftowym? Siedze w google juz godzine i nie moge znalesc. Musze wymienic u siebie obie lampy po malym zdarzeniu i w All....o wiele jest ofert do przed i polifta. Koledzy jakie roznice, bo na pierwszy rzut oka nie widze zadnych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie lampy potrzebujesz? Do wersji przed czy po lifcie? Ja u siebie (przedlift) walczyłem ze sterownikiem od doświetlania zakrętów i nieszczelnością reflektora, w końcu kupiłem używaną całą kompletną lewą  lampę (bixenon skrętny z doświetlaniem zakrętów) o oznaczeniu 3c0 941 754G. Z tego co wiem to po lifcie chyba był w środku inny osprzęt np sterownik doświetlania zakrętów (miał na końcu oznaczenia literkę A). Ale może wypowie się ktoś, kto potwierdzi to na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze spytam tak, czy lampy z przedlifta podejda do polifta? ewentualnie jakie przerobki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lampach poliftowych masz inne przetwornice i inne moduły od doświetlania zakrętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krawcol82 napisał:

W lampach poliftowych masz inne przetwornice i inne moduły od doświetlania zakrętów.

dobra a da rade to normalnie podlaczyc i uruchomic czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie będzie potrzeba wymienić modułu od xenonów za schowkiem-niech się ktoś o tym wypowie.

Ale skoro chcesz po małym zdarzeniu wymienić lampy, do których pewnie posiadasz sprawny osprzęt, na lampy, w których będziesz musiał wsadzić inny osprzęt, to dla mnie to jedt niepotrzebne wywalanie kasy.

Kup sobie takie same lampy jak masz, z zewnątrz wyglądają identycznie, a kasę zamiast w osprzęt, zainwestuj w porządną regenerację odbłyśników i będziesz na bank zadowolony.

Dyskusja, czy montować lampy przed liftem, czy po lifcie, miałaby sens, jeśli zwykłe halogenowe lampy byś wymieniał na ori bixenon-takie jest moje zdanie. Ale zrobisz, jak uważasz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym roku był przed lift. Od którego jest po lift? Jak to poznać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem lampy z polifta na przedlift i nic nie trzeba robić. Złapałem sarenkę i musiałem zakupić lampę, zakupiłem przez przypadek z przedlifta i założyłem mimo wszystko (czas). Okazało się że świetnie świeci więc zamówiłem drugą z tego samego auta ;) 

Cytuj

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności