Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie 8,5x19" ET35 będzie dobre do B6tki? Czy lepiej pasowałoby ET42? Opona 235/35 R19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie et 42 skoro w serii jest 8x18 et 44.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warte sa cos te fele http://allegro.pl/italy-wheels-ginostra-16-5x112-passat-cc-scirocco-i4006973333.html ps widzial ktos aspeny 16 6,5 et 42 do sprzedania ?3AA0714968Z8

Edytowane przez marcinrz7463

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o felgach 8,5J 18" ET 30 na oponach 225/40. Koles chce mi takie sprzedac w dobrej cenie i twierdzi,ze w B5 pasowaly,a mi sie wydaje,ze ET troche wysunieta za bardzo jak na ta szerokosc i chyba troche za waskie opony jak na 8,5 J ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

 

witam, ma ktoś coś takiego założonego w Passacie B6? Jak się to prezentuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen-vw-wallpapers.jpg

Co to za felga, bo nigdzie nie mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto ma simy 16 na swoim pasku?

 

Ja mam taki model na zimę ale w rozmiarze 17"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może założone takie osiemnastki do B6,ciekaw jestem jak to sie prezentuje

PASSAT CC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomi666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma może założone takie osiemnastki do B6,ciekaw jestem jak to sie prezentuje

[ATTACH=CONFIG]115372[/ATTACH]

180920131641.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomi666

Dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Proszę o pomoc w tłumaczeniu ze zrozumieniem .

Wklejając poniższy tekst to google-translate nie za bardzo wiem o co chodzi :-/

 

 

W tabelkach certyfiku TUV felg które mnie interesują,

dla mojego modelu auta,

dla rozmiaru opon który mnie interesuje

mają napisane następujące uwagi:

 

 

K6h

An Achse 2 ist die Befestigungslasche der Heckschürze am Übergang zur Radhaus ausschnittkante um 10 mm zu kürzen oder um das gleiche Maß nach hinten/oben zu biegen. Die Befestigungsschraube ist soweit wie möglich nach hinten zu versetzen.

 

K6y

An Achse 2 sind die Radhausausschnittkanten im Bereich 300 mm vor bis 200 mm hinter Radmitte vollständig auszuschneiden bzw. zu kürzen.

 

K8h

An Achse 2 sind die Radhausausschnittkanten im Bereich 300 mm vor bis 200 mm hinter Radmitte um 5 mm aufzuweiten.

 

 

LUB

 

K6g

An Achse 2 ist die Befestigungslasche der Heckschürze am Übergang zur Radhaus ausschnittkante um 5 mm zu kürzen oder um das gleiche Maß nach hinten/oben zu biegen.

 

 

 

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tych uwag.

To znaczy co mam zmienić w aucie aby felga z oponą spełniała te uwagi?

 

 

Pozdrawiam !!!

Edytowane przez tgrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuje pomocy....

Mam felgi R19 przód 8.5j ET35 tył 10j ET35, jak to będzie wyglądało w B6 kombi?? Wie ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, potrzebuje pomocy....

Mam felgi R19 przód 8.5j ET35 tył 10j ET35, jak to będzie wyglądało w B6 kombi?? Wie ktoś coś?

 

Kolego,

chyba miałeś kiedyś felgi o podobnych parametrach (z bmw)

- więc zakładam, ze będzie świetnie wyglądało :-)

Ale pod air to chyba większe et by się przydało (tak aby felga z oponą chowała się w nadkole)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie takie 18 http://allegro.pl/vw-passat-b6-cc-eos-felgi-18-kola-opony-felga-i4040547895.html

 

i polecam je szczerze najładniejsza alu jaka mogła wyjść z fabryki Passata b6 Chicago są na 2 miejscu :P

 

kiedy założę alu 18 każdy mówi no teraz twój pasior to wygląda i mówią lepszej alu nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego,

chyba miałeś kiedyś felgi o podobnych parametrach (z bmw)

- więc zakładam, ze będzie świetnie wyglądało :-)

Ale pod air to chyba większe et by się przydało (tak aby felga z oponą chowała się w nadkole)

 

Pozdrawiam!

 

No właśnie nie do końca, fela z bmw na tyle miała 10j i ET45 a do tego był adapter 1.4mm no i prawie błotnik siedział między felgą a oponą. E35 wystaje wiecej o 1cm od ET45? czyli jak tam miałem jeszcze dystans 1.4cm to wychodzi ze bedzie głębiej nowa fela o 4mm niż BMW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiak rozumiem, że miałeś na tyle koła 10x19 ET45 + Dystans 14mm = ET31 (Takie było ET Felgi z dystansem)

Teraz nowe koła maja 10x19 ET35 więc różnica będzie taka, że 3SDM siądzie 4mm głębiej niż poprzednie koło z Beemki.

 

Koło.jpg

 

Ja mam problem z przodem, czyy mógłbyś założyć do przymiarki na przód 8.5x19" ET35 i porobić kilka zdjęć?

Dużo się wtedy wyjaśni. Ja aktualnie chcę kupić koła ale nie wiem jakie ET wybrać (ET35 lub ET42)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności