Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak, już widzę. Zdania są podzielone, Ci co mają te włoskie repliki Chicago chwalą i tyle.

 

O tym mówi już doświadczenie życiowe...

Jak ktoś wdępnął w gówno to innych też pcha, bo w kupie raźniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mycia na pewno są fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tym mówi już doświadczenie życiowe...

Jak ktoś wdępnął w gówno to innych też pcha, bo w kupie raźniej.

hehehe yeblem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

A gdzie szukać orginałów ? Tylko w ASO ? Czy w zwykłych sklepach rozprowadzających felgi też dostanę orginalne felgi VW ?

Też jestem na kupnie Chicago, a na ori 16 założe zimówki.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszperaj w necie :D sporo aukcji widziałem z oryginalnymi felgami w cenach normalnych a nie to co w ASO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszperaj w necie :D sporo aukcji widziałem z oryginalnymi felgami w cenach normalnych a nie to co w ASO :D

 

Tak tylko wiesz czy w necie będą to orginały, nowe, nie prostowane czy po jakichś innych przygodach... odnowione na "prawie nowe" a to robi różnicę.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem na zime 16ki na allegro od gościa nick adndre, duży wybór felg orginalnych, gość na prawdę uczciwy, jezeli felgi były porysowane to odnawia i pisze ze malowane,ceny naprawde niezłe.

Moja jedna przyszłą leciutko podbita od wewnatrz, zwrócił bez gadania kase za prostowanie, nie było by tez problemu ze zwrotem gdybym chcial.

przemysle natomaista sprawe 18 '', troche twardo sie robi i na dziurach lekki dramat, moich 2 kolegów pozbyło sie właśnie chicago 18'' z tego powodu.

Na polskie drogi do passta moim zdanie 17'' to max...

Witajcie

 

A gdzie szukać orginałów ? Tylko w ASO ? Czy w zwykłych sklepach rozprowadzających felgi też dostanę orginalne felgi VW ?

Też jestem na kupnie Chicago, a na ori 16 założe zimówki.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskie drogi do passta moim zdanie 17'' to max...

 

Na szczęście po polskich nie jeżdżę aż tak dużo :), patrzę na all, ale wiadomo fotki nie oddają stanu rzeczywistego, najlepiej to by było na żywca chyba znaleźć gdzieś w miarę blisko i podjechać albo całkiem nówki :)

 

Malował ktoś fele ? gdyby kupić używki, ale np są podrapane, można to odmalować ? jakie są tego koszty ?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko wiesz czy w necie będą to orginały

poczytaj było pisane w tym temacie o tym

nowe

w ASO

nie prostowane czy po jakichś innych przygodach... odnowione na "prawie nowe" a to robi różnicę..

myślę że dobry warsztat wymiany opon da radę coś powiedzieć o feldze

 

Malował ktoś fele ? gdyby kupić używki, ale np są podrapane, można to odmalować ?

można , piaskowanie i malowanie powtórne

jakie są tego koszty ?

to już musisz podzwonić po zakładach które to się tym zajmują , przedział cenowy 50-150 zł za felgę , w zależności od wielkości felgi i koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nowe tylko w ASO ? :( kurczę a tyle felg na all jest do audi i innych.. szkoda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli nowe tylko w ASO ? :( kurczę a tyle felg na all jest do audi i innych.. szkoda..
ja myślę że warto wybrać się na jakąś giełdę samochodową, masz wtedy duży wybór i możesz dotknąć towaru to raz, dwa że sporo sprzedawców nie oferuje się w internecie a mają wypchane dostawczaki od oryginalnych felg w dobrych cenach (za pewne z jakiejś jumki) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuję za odpowiedzi, przy okazji znalazłem ciekawe felgi, które bardzo mi się spodobały, wątek już kiedyś przeczytałem od początku, ale wydaje mi się, że Ktoś pisał, że ma felgi o takich parametrach lub podobnych i, że wchodzą 8.0 x 18" ET 38 lub 47 przy czym ET 38 hmm zrobiło by robotę przy poszerzeniu optycznym auta, a nie powinno jeszcze wystawać, bo pamiętam, że Ktoś tu miał szerzej i nawet fotki wstawiał. Co myślicie ? Wiem, że 47 jest bliżej orginału.... A gumki 235/40 fabryka, choć jak pisaliście im szersze tym bardziej obciążają silnik, a czy te 225/45 to nie byłby jakiś kompromis (tylko pewnie nie zadziała ochrona rantu felgi)?

 

pozdrawiam

Edytowane przez Lupus28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Już zima się skończyła i czas na zmianę ogumienia:)

A Ja zmieniłem właśnie na takie:)

2012-05-02-245.jpg

RH ZW1

przód 8.5, tył 9.0

2012-05-03-262.jpg

2012-05-03-263.jpg

2012-05-04-280.jpg

2012-05-04-281.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich

Już zima się skończyła i czas na zmianę ogumienia:)

A Ja zmieniłem właśnie na takie:)

[ATTACH=CONFIG]82261[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82262[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82263[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82264[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]82265[/ATTACH]

RH ZW1

przód 8.5, tył 9.0

 

Wow szerokie fele :) wygląda fajnie, a jakie mają ET ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow szerokie fele :) wygląda fajnie, a jakie mają ET ?

Przód et47, tył et53

kółka robią wrażenie a następny mod to zawiecha bo zdecydowanie jest za wysoko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem dzis załozyc na lato opony i tu szok gosc k.....ał ile sie dało bo koles kupił nówki i na jedną strone odwazników 2 komplety 240 gram jeden pasek ma 120 był w szoku tak wygladają nie ori felgi u mnie zakładał to po 5 gram ale to tez zalzy duzo od opony

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe ? wow.. to super jakość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe z kartonów wycągał nigdy nie uzywane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności