Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko masz w opisie i na zdjęciach, nic dodać, nic ująć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś różnica w felgach Chicago jeżeli chodzi o wygląd/właściwości w zależności od tego jaki ma dana felga numer seryjny? Bo wiedzę że felgi Chicago posiadają parę numerów tj. różnią się literkami na końcu numeru fabrycznego no i oczywiście ceną (jedne są za 2700, a inne za 3100).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego też o to pytałem ponieważ jest dużo replik dlatego są różnice w cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wszystkie felgi od B6 mają ten sam numer, a różnią się tylko literami na końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z aukcji są podrapane, mam podobne w swoim B3 i od krawężników robią się takie wrzery. Ranty opon też są porwane, pewnie też od krawężników. Tam jest 5x118, chyba powinno być 5x112 w oryginale ;)

 

edit: Aha, ma ktoś może zdjęcia passata B6 na takich felgach (chicago) lub innych np. Samarkand lub nie ori vw byle 18 cali i ze zwykłym zawieszeniem tj. nie z obniżanym o 15mm (sportline). B6 nie wygląda wtedy jak koza? :)

Edytowane przez Nuttie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w moich postach wrzucalem ostatio , w naszych pgawedkach w zach-pom, mam samarkand na zwyklym zawieszeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, ma ktoś może zdjęcia passata B6 na takich felgach (chicago) lub innych np. Samarkand lub nie ori vw byle 18 cali i ze zwykłym zawieszeniem tj. nie z obniżanym o 15mm (sportline). B6 nie wygląda wtedy jak koza?

To wszystko masz w tym temacie, wystarczy poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jakby wyglądała B6-tka z takimi felgami :

3.jpg ET 35 7.0 J 17"

Może ktoś ma foto z podobnymi na aucie ??

I dodatkowe pytanie ... co z powyższymi parametrami felgi ... jak to się znajdzie w B6-tce ??

Edytowane przez peter2906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ori od B6 jest 8x18 z et 44, ale chyba ktoś zakładał z et 41 od scirocco...

 

Dzięki za pomoc - pasują ;).

 

Dla innych rozważających - felgi z Passata CC 8x17, ET41 z przodu na styk licują się z nadkolem (może nawet 1mm wystają), z tyłu oczywiście są bardziej w nadkolu. Nic nie ociera przy kołach 235/45/17 Continentala (zobaczę jak będzie na załadowanym full w trakcie wakacji ;) ).

 

Ogólnie różnica zaledwie 0,5 cala w szerokości felgi i 6mm w ET, ale jednak autko sporo zyskuje i wydaje się szersze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim.nie znam się za bardzo na felgach i rozmiarach więc pisze:jasne.chce kupić felgi do b6.ale właśnie moje stalowe mają et 42 i takich szukałem ale mały jest wybór.znalazłem fajne tylko że et 50.i mam takie pytanie czy będą pasować,nie będę obcierać :jasne mam opony 205\55 r16 i włąśnie takie chce założyć.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z et 50 założysz, ale będzie wyglądał jak tramwaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,a jak bym założył z et45 będzie lepiej wyglądało?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fele od CC oraz od Scirocco będą pasować do B6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy fele od CC oraz od Scirocco będą pasować do B6?

 

5 postów wyżej o tym wspominałem ;).

 

Wystają bardziej niż oryginalne do B6 - mają pół cala szerszą felgę i 6mm mniejsze ET - łącznie zatem jest to około 1,2cm większego wysunięcia w stronę zewnętrzną i 6mm wewnętrzną. U mnie przód licuje się z błotnikiem (może minimalnie o 1mm wystaje). Mam Continetale i nie ociera mi nic - tył sprawdzę dopiero podczas wakacji przy pełnym załadunku czy nie będzie dobijał na większych wybojach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będą wystawać, bo mają tylko 7 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności