Skocz do zawartości
Robert95

Nie działają szyby i nie otwiera się z pilota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim paskiem b5fl 1.9 tdi, 130 km automat. Zaczynając od początku to jakiś magik kiedyś pogrzebał w centralnym tak, że gdy otworzę auto obojętnie czy to z kluczyka czy z pilota to świecą się kierunki tak długo aż lampka w środku auta zgaśnie, nawet gdy auto jest odpalone i otworzę drzwi to kierunki świecą póki nie zamknę drzwi. Problem pojawił się następujący, że teraz gdy chce otworzyć auto z pilota to kierunki świecą jak zawsze ale zamki nie reagują i muszę otwierać i zamykać z kluczyka. Przyciski od szyb także nie działają, nie da się ich otworzyć nawet wkładając kluczyk do zamka i trzymając dłużej w pozycji otwartej a kiedyś to działało. Najlepsze jest to, że gdy już pojeżdżę autem około godziny to wszystko ustępuje i działa jak należy, auto się zamyka i otwiera z pilota, szyby także działają. Wczoraj wyjąłem moduł komfortu by sprawdzić czy nie ma w nim wody, na podłodze trochę jej było ale była wręcz lekko wilgotna, moduł suchy jak pieprz, żadnej rdzy czy śniedzi na stykach i płytce. Macie może jakieś pomysły co może być nie tak? Czy może magik wcześniej dołożył jakiś swój centralny zamek i to on broi czy to coś innego? Dziękuję z góry za rady, pozdrawiam i życzę miłego dnia! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jest pełno na forum o takich rzeczach, wystarczy poszukać!!! Rzadko się zdarza, że winowajcą zamieszania jest sam moduł komfortu, jest on dość dobrze hermetycznie zamknięty. Zazwyczaj to wiązka nieopodal komfortu, w której są połączenia kilku kabli! O podstawowych rzeczach do sprawdzenia jak np bezpieczniki też nie napisałeś. 

Jeśli sam podstawowych rzeczy, które są wielokrotnie wałkowane nie sprawdzisz to nikt Ci nie wywróży z przeglądarki co się dzieje!

Jak dla mnie na chwile obecna temat do zamknięcia lub przeniesienia.

Edytowane przez rekinek7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności