Skocz do zawartości
Bartku

Roleta od bagażnika, siatka oddzielająca od kabiny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy w przypadku zamówienia Varianta z siatką oddzielającą przestrzeń bagażową od kabiny ten element jest integralny z roletą bagażnika? Czy ktoś z Was ktoś dokupił tą siatkę nie mając jej w standardzie? Czy to działa? Od tygodnia sprawdzam czy są zaczepy mocujące ale jakoś mi się nie udało tego sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem razem z siatką. To jest osobny element z tego co pamiętam. Jednak gdy zamówisz auto bez rolety to przyjdzie również bez otworów w podsufitce. Więc rolety nie założysz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam jest to oddzielny element, jest w komplecie z mocowaniem na podsufitce. Miałem od nowości i cały czas używam przy małych dzieciach i ilości rzeczy do przewiezienia bardzo się sprawdza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym aucie tego używam. Zamawijąc auto pomyślałem, że kupię taniej gdzieś na Allegro. Ale na szczęście zauważyłem jakoś, że gdy nie zamówisz to nie dostaniesz otworów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Otworów brak....Ech dałem ciała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat stary ale aktualny. Czy ktoś znalazł lekarstwo na brak zaczepów do siatki w passacie B7.? Zawsze jak miałem kombi to otwory do wieszania były. Tutaj o dziwo nie ma. Czy da się to jakoś sensownie zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powinna być akcesoryjna stalowa kratka, miałem taką w B7, w katalogu do B8 też widać taką na zdjęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy  otworów w podsufitówce nie można wyciąć i zamontować uchwyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Majkel2017 napisał:

A czy  otworów w podsufitówce nie można wyciąć i zamontować uchwyty?

Można... 

Dnia 26.06.2019 o 19:53, Whiro napisał:

Zawsze jak miałem kombi to otwory do wieszania były. Tutaj o dziwo nie ma. Czy da się to jakoś sensownie zamontować?

Jak pierwszy właściciel nie zamówił to nie ma, fabryka raczej gratisów nie robi... Ja kupiłem kratkę zaczepianą o tylne zagłówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aż kurde pomacam dziś tą podsufitkę czy są tam jakieś dziurki. Jakoś przez 2 lata nie mogłem się zebrać. A wy macaliście? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu był konflikt w konfiguratorze: zamówienie szklanego dachu w kombi wykluczało zamówienie rolety pionowej - i na odwrót. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2019 o 20:32, Dreyfus napisał:

Można... 

Jak pierwszy właściciel nie zamówił to nie ma, fabryka raczej gratisów nie robi... Ja kupiłem kratkę zaczepianą o tylne zagłówki. 

Ja widziałem kratki dedykowane do b7 i b8. Ostatnio nawet na alledrogo była, ale do b8. Gdybym był pewny że wejdzie do b7 to bym brał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Whiro napisał:

kratki dedykowane do b7 i b8

Jak wygląda kratka dedykowana? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Dreyfus napisał:

Jak wygląda kratka dedykowana? 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/kratka-bagaznika-do-vw-passata-b6-b7-b8-i7123326652.html

https://allegro.pl/oferta/kratka-bagaznika-vw-passat-b8-kombi-3g9-017-221-8240167258

Wydaje się że to jest lepszy patent bo nie trzeba podnosić zagłówka który zasłania widok w szybie. 

Edytowane przez Whiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kratka którą ja mam jest uniwersalna i montujesz ją na tak wysuniętym zagłówku jak masz w drugiej aukcji ale fakt że te wyglądają spoko, moja trochę odbija ślad na zagłówkach np po zakończonym urlopie i ściągnięciu kratki wraca do poprzedniego stanu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Dreyfus napisał:

Ta kratka którą ja mam jest uniwersalna i montujesz ją na tak wysuniętym zagłówku jak masz w drugiej aukcji ale fakt że te wyglądają spoko, moja trochę odbija ślad na zagłówkach np po zakończonym urlopie i ściągnięciu kratki wraca do poprzedniego stanu... 

Za tą samą cenę jak te dedykowane można kupić kratkę na zagłówki Mont Blanc. Z tym że dedykowana wygląda niebo lepiej. Te najtańsze to można kupić nawet za 100 zł na zagłówki. Ja swego czasu kupiłem siatkę do Volvo xc 60. Używałem jej do Focusa mk2 i do Passata też pewno będzie pasować. Muszę dorobić jedynie te uchwyty z tyłu na podsufitce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności