Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam problem bo za radiem znalazłem kabelki takie jak na zdjęciu , 

problem w tym że ten żółty kabel musze podłączyć do + bo jak nie podłącze to wariuje mi moduł komfortu (otwiera i zamyka szyby przy zamykaniu samochodu )

ten żółty kabelek prowadzi do przekaźnika z narysowaną słuchawką telefonu 

mam także problem z ubytkiem prądu z akumulatora ,,,, bo jak ten żółty kabelek jest do plusa to przekaźnik cały czas czerpie prąd ,,,,

gdzie te kable powinny być podłączone oryginalnie 

IMG_20171201_165225.jpg

IMG_20171201_165321.jpg

IMG_20171201_165244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakieś druciarstwo. Jest opcja, że jakimś cudem coś podaje Ci prąd z radia do modułu komfortu na stałe. Ale cholera wie, bo ani to kolorów kabli nie opisałeś, ani zbyt czytelnie tego nie rozwiązałeś.

Schematy elektryczne są dostępne do passata. Do tego zapoznaj się z pinoutem wtyku zasilania ISO. Opis przekaźników jest na forum.

Wrzucam schemat, bo akurat miałem pod ręką.

Passat 1999.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sęk w tym że tam druciarstwa nie ma ,,,, kable są org , nic nie cięte itd , tylko te kable z różową złączką mi nie pasują , cholera wie gdzie one powinny być ,

 

na ostatnim zdjęciu nie patrzcie na ten bezpiecznik bo jest on z dokładanej centralki ,,,,

ten czarno biały kabel jest podłączony do żółtego , ten żółty podłączyłem przy radiu do + , bo jak nie jest podłączony to szaleje moduł komfortu 

A ten niebiesko biały jest nie podłączony do niczego , aczkolwiek na końcu jest końcówka taka jak we wtyczce radia , tylko pod co to podłączyć 

(może wszystkie te kable powinny być podłączone pod kostkę ISO tylko pod które piny ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.12.2017 o 17:44, jacek311986 napisał:

ale sęk w tym że tam druciarstwa nie ma ,,,, kable są org , nic nie cięte itd , tylko te kable z różową złączką mi nie pasują , cholera wie gdzie one powinny być ,

 

na ostatnim zdjęciu nie patrzcie na ten bezpiecznik bo jest on z dokładanej centralki ,,,,

ten czarno biały kabel jest podłączony do żółtego , ten żółty podłączyłem przy radiu do + , bo jak nie jest podłączony to szaleje moduł komfortu 

A ten niebiesko biały jest nie podłączony do niczego , aczkolwiek na końcu jest końcówka taka jak we wtyczce radia , tylko pod co to podłączyć 

(może wszystkie te kable powinny być podłączone pod kostkę ISO tylko pod które piny ?

 

Rozpiska wyjść kostki ISO jest ogólnodostępna. Zrób pomiary gdzie i jak zachowują się napięcia i podłącz jak trzeba. Nadal nic nie napisałeś po czym możnaby coś wnioskować, a jedynie się powtórzyłeś. Jeśli sam nie potrafisz(nawet opisać swojego problemu i dać wskazówek co i jak) daj zarobić elektrykowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności