Skocz do zawartości
Corronius

Stale zapalone Światła Stop wraz z wstecznymi.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!

Drodzy forumowicze, proszę o poradę: dziś  zapaliły Się światła stop wraz z światłami wstecznego, światła palą się niezależnie od tego czy kluczyk jest w stacyjce czy nie, czy noga na hamulcu czy nie, czy wbity wsteczny czy nie - po prostu świecą cały czas.

pacjent:

Passat B5 FL

2.0 ALT  2002 rok 

Doraźnie problem rozwiązał się dopiero po wypięciu bezpiecznika nr 14 - czyli od komfortu - wtedy wszystko wróciło do normy ze światłami no ale teraz jestem bez "komfortu"( centralny z pilota, elektryka szyb, oświetlenie wnętrza - nie działają).

Pytanie brzmi : Czy od razu rwać moduł komfortu i wymieniać czy problem może leżeć gdzieś w elektryce? Pytam ponieważ podczas przeszukiwania forum trafiłem na problem z palącym się co jakiś czas bezpiecznikiem nr 14 i wielu forumowiczów pisało że często problem tkwi w zwarciu elektryki które pojawia się w wiązce tylnej klapy.

Proszę o pomoc, jeśli sam ogarnę a raczej ogarnie to kumpel który będzie mnie ratował, to oczywiście wszystko opiszę.

Pozdrawiam 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Podłączę się do tematu ponieważ mam zbliżony problem polegający na tym ze po wyłączeniu zapłonu i wyciągnięciu kluczyka wciąż świecą się światła i działają wycieraczki. Czy ktoś z szanownych forumowiczów miał podobną przypadłość? I co z tym fantem można  zrobić?

Pozdrawiam Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zwarcie w układzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności