Skocz do zawartości
skoczek1213

pakiet przeglądów

Rekomendowane odpowiedzi

świeci mi się info co jakiś czas - wymień olej za 1000km - czy jest on w pakiecie przeglądów - czy "muszę go kupić" ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, to nie wiesz czy kupowałeś sobie pakiet serwisowy? Ja Np mam na 4 lata i 120 tys przebiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w pakiecie. Robiłem już takie przegląd. Nie zapłaciłem nic, a nie przywiozłem ze sobą też niczego.

Edytowane przez googie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki - na infolinii powiedzieli że trzeba płacić -  co za CYRK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń sobie do konkretnego ASO i spytaj. Mi powiedzieli, że jeśli komputer sam się przypomina już o wymianie, to w tym momencie mogę przyjechać i mi wymienią. Olej i filtry dają oni, tak samo jak robocizna - wszystko to jest pokryte w pakiecie przeglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolewki oleju między przeglądami nie wchodzą w skład pakietu. wymiany filtrów (np. kabinowego jak się zabrudzi) też nie. Nawet jeśli będzie to na dzień przed tym jak auto zawoła na przegląd - wtedy na przeglądzie wymienią to drugi raz... słabe trochę ale takie warunki sobie wymyślili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tobol, ale jeśli komputer wyświetla informacje o potrzebie wymiany, to to podlega pod pakiet.

 

Mi wymienili, więc albo podlega, albo są stratni ;) Uwierzę raczej w to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer może wyświetlić potrzebę wymiany filtra? Pierwsze słyszę ale jeśli tak do dobrze. U mnie problem jest niestety nie w tym, że jest zapchany (a to pewnie da się wykryć) ale jest lekko nieprzyjemny zapach na chwilę po odpaleniu klimy. Nie wiem czemu skoro auto stoi zawsze w suchym garażu zarówno w domu jak i w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności