Skocz do zawartości
Tommyrally

Fotel kierowcy - nie działa elektryczna regulacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .mam problem z fotelem kierowcy .nie dziala regulacja pochylania oparcia i podparcia lędźwiowego - obie regulacje są za pomocą przyciskow ( elektryczna regulacja ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś bezpiecznik SC35?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ogrzewanie w tym fotelu? Działa?

Sprawdź miernikiem czy masz zasilanie na wtyczce wiązki. Aby się do niej dobrać musisz przesunąć fotel maksymalnie do tyłu i odchylić wykładzinę - jak na zdjęciu.

Gruby kabel brązowy to masa, a czerwono-żółty to +12V z bezpiecznika SC35 - sprawdź czy masz tam to napięcie - tylko uważaj żeby nie zrobić zwarcia :nono

gdzie_wiazka.thumb.jpg.76b69392200e04d44f27fccc7b75a481.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem czy ktoś go rozwiązał ?

Nie działa mi elektryczne siedzenie, nie da się nic przesunąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ja641 Sprawdź bezpiecznik za schowkiem na rękawiczki pod kierownicą, nad bordnetz. Otwierasz schowek odbezpieczasz z tyłu i masz bezpiecznik widoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić czy ten bezpiecznik jest spalony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak każdy inny bezpiecznik wizualnie a jak nie widać przerwy miernikiem czy jest przejście, albo od razu podmień na drugi. Nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam ten sam problem tylko u mnie nie działa też podgrzewanie . Wyciągnęłam fotel i podłączyłam bezpośrednio fotel się ustawia po wsadzeniu fotela i podłączeniu nie działa . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przestał dzialac fotel kierowcy prad dochodzi do modułu ,podgżewanie siedzenia działa wszystko dobrze podpiete co jest zgrane czy ktos rozwiazał problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności