Skocz do zawartości
gliniarzxxl

diesel Problem z turbiną po regeneracji ......TURBODZIURA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z turbosprężarką po regeneracji chodzi o to, że do do 2 tyś. obrotów auto nie jedzie,  powyżej ładnie wciska w fotel. Czy miał ktoś podobny problem?????

Jestem umówiony na montaż kolejnej nie wiem co bedzie sie działo, podcisnienie działa prawidłowo. Na starej auto pięknie przyśpieszało w całym zakresie obrotów a teraz przy niskich obrotach po wcisnieciu pedału gazu reaguję z duzym opóznieniem. Nadmieniam że posiadam silnik 1.9 TDI AVF 131 km 310Nm obecnie z nowa mapą 160 km 370 Nm. Prosze o pomoc i opinie. Pzdr.  Podejrzewam zakład regeneracji turbin o partaczenie roboty!!

Edytowane przez gliniarzxxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, gliniarzxxl napisał:

Podejrzewam zakład regeneracji turbin o partaczenie roboty!!

Ja również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, gliniarzxxl napisał:

Witam, mam problem z turbosprężarką po regeneracji chodzi o to, że do do 2 tyś. obrotów auto nie jedzie,  powyżej ładnie wciska w fotel. Czy miał ktoś podobny problem?????

Daj znać kolego jak coś się rozjaśni bo ja mam ten sam problem tyle, że u mnie auto ożywa od około 2200 - 2400 RPM. 

 

Miałem tryb awaryjny przez zapieczone kierownice. Rozłożyliśmy, wyczyściliśmy, złożyliśmy, auto od kilku tysięcy nie wpadło w awaryjny ale nie jedzie na 4 i 5 biegu do +/-  2200 RPM.

Wykonany został szereg wielu domowych operacji ale wszystko wskazuje, że to turbina.  Za tydzień jadę na warsztat z tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności