Skocz do zawartości
D1984

Błędy związane z sondą. Wypadanie zapłonu. 2.8 AQD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym że często telepie silnikiem jakby gubił gdzieś iskrę. Zdarza się że jedzie tak jak powinien a nie raz łapie muła jakby pod wielką górkę jechał... Wymieniłem świece, nic nie pomogło. Następnie mam zamiar wymienić kable bo wyglądają na stare, są w peszlu więc nie widać czy są przebicia... Jako że kable trochę kosztują zanim je kupię chciałem zapytać o błędy które dzisiaj z czytałem vagiem. Może mi ktoś podpowiedzieć co one oznaczają i czy to może być przyczyną objawów jakie opisałem? Ile sond jest w 2.8 AQD? Rocznik 2000

IMG_20171127_171410.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2017 o 22:30, D1984 napisał:

Witam. Mój problem polega na tym że często telepie silnikiem jakby gubił gdzieś iskrę. Zdarza się że jedzie tak jak powinien a nie raz łapie muła jakby pod wielką górkę jechał... Wymieniłem świece, nic nie pomogło. Następnie mam zamiar wymienić kable bo wyglądają na stare, są w peszlu więc nie widać czy są przebicia... Jako że kable trochę kosztują zanim je kupię chciałem zapytać o błędy które dzisiaj z czytałem vagiem. Może mi ktoś podpowiedzieć co one oznaczają i czy to może być przyczyną objawów jakie opisałem? Ile sond jest w 2.8 AQD? Rocznik 2000

IMG_20171127_171410.jpg

Wpisujesz numer błędu do wyszukiwarki, dopisujesz vag-com i masz potencjalne rozwiązania problemów. Rusz trochę głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo pomocny. Równie dobrze mogłeś nic nie pisać. Szukałem i nie znalazłem niczego konkretnego dlatego tu pisałem ale widzę że to forum widmo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności