Skocz do zawartości
Junior12

Audio passat nie słychać dźwięków

Rekomendowane odpowiedzi

@waski333 Podłączyłem twój wątek do podobnego tematu. Sprawdź dokładnie to połączenie o którym pisze kolega Junior12. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie. Temat z moja instalacja ogarnięty a mianowicie wszystko podpięte  wg schematów. Podłączony VCDS i błędy na każdym głośniku oraz wzmacniaczu.  Radio przełożone do „śfagra” golfa i wszystko działa. Wyjście sygnału na wzmacniacz jest, sprawdzaliśmy w kostkach przy wzmacniaczu i każdy kanał przychodzący z radia działa (podłączyliśmy gwizdek) ale niestety ze wzmacniacz już nie wychodzi. Obstawiamy wzmacniacz. I teraz pytanie. Jeżeli mój ma końcowa literę A to żaden inny raczej nie zagra ?! Dostępne u nas na aukcjach są wszystkie z literka D. Nie mogę nigdzie informacji co się wydarzy po podłączeniu takiego z litera D. Jest ktoś w stanie mi pomoc ewentualnie podpowiedzieć jak rozwiązać problem ?? Z góry dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wtyczka będzie pasować to podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale wg Google wychodzi ze mam system dynaudio i wzmacniacz z literka A i pytanie czy wzmacniacz z literka D będzie działał tak samo...

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3AA035456A
3AA035456B
3AA035456C
3C0035456H
3C0035456J
3C0035456L
3C8035456C
3C8035456E
3C8035456F
3C8035456G

to są wzmacniacze dynaudio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, ze po montażu z inna literka końcowa ale tym samym numerem wszystko będzie działało jak trzeba ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z powyższych zadziała i każdy, który ma identyczną wtyczkę jak twój a nie ma go na liście też zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm No to zgłupiałem :( mojego na tej liście nie ma wiec wszystkie które są poza nią powinny u mnie zadziałać ?! Dobrze to rozumie ?? Sorki ze tak mecze ale w takie rzeczy się nie bawiłem. A każdy sprzedawca powie „Panie będzie pasować napewno” :/ 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast męczyć wystarczy zguglować obrazki tych wzmacniaczy i porównać podłączenie. Jest bardzo charakterystyczne. Ja nie napisałem, że to są wszystkie wzmacniacze dynaudio, podałem kilka przykładowych. Możesz też sprawdzić w Etce wszystkie numery wzmacniaczy dynaudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności