Skocz do zawartości
mateo2558

buzzer w liczniku, wymiana kupno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jest sprawa, opisze tak na szybko, kupilem auto po pewnym czasie zauwazylem ze zle mi pokazuje predkosc, wiec z uwagi na to ze sporadycznie jezdze tym samochodem nic z tym nie robilem ale majac w pamieci przeklamanie. Dzis nadszedl czas na wyjecie licznika wyjmuje a tam doslownie ktos szlifierka wycial dziure i rozwalil buzzer. Pewnie bipczalo z jakiegos powodu i latwiej bylo im rozwalic licznik(pewnie przez aku bo po ok mies padl, mam nowy od ok 3 i jest ok), zadne kontrolki sie nie swieca sprawdzalem na vagu.

I w sumie do sedna, gdzie kupie sam buzzer zeby to wymienic? Portale aukcyjne? Czy trzeba nowy licznik? Bo bede zmienial diody bo sie wypalily w podwietleniu to i bym to zalatwil i w sumie czy go sie normalnie wywala i nowy z zabawa z lutownica czy jakos jest wbudowany na stale?

Pisze na szybko z pracy (niestety ale firmowe kompy nie obsluguja allegro itp ale forum weszlo, bez  grafik ale weszlo;D)

Dzieki.

86b200def1343f2e74a150fd580e7799.jpg

https://www.romatronic.pl/pl/p/Glosniczek-BUZZER-Audi-A3-A4-A6-Jaeger-Magneti-Marelli-wpinany/1634
 

haha 95zl

 

Edytowane przez mateo2558

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę zbędnych liczników to ci moge jeden wylutować i wysłać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede sie kontaktowal w przyszlosci i sie dogadamy ;) poszukam sprawdze czy sie oplaci zawracac Ci glowe wyjmowaniem czy da sie kupic sam glosniczek o odpowiednim rozmiarze, bo ma miec 8ohm i 0.1w

Edytowane przez mateo2558

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaden problem bo i tak będę zmieniał w swoim liczniku diody to wutowac z licznika obok buzer to 5minut ale jak tam wolisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności