Skocz do zawartości
Kamil52494

Prędkościomierz b5 FL 1.9 tdi 130km Automat 2004r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pilne pytanie wczoraj kupiłem passata testowałem go po mieście więc nie łapałem jakiś wielkich prędkości przy powrocie okazało sie że prędkościomierz szfankuję, teraz do rzeczy do 90 km/h idzie przycinająć sie tzn wskazówka nie idzię płynnie tylko podskakuje po 2mm, więcej niż 90 km/h licznik nie przeskoczy zacina sie na 90 km/h jak sie już przytnie to potem świruję tzn opada z opóznieniem przyspiesza z opóznieniem nie pokazuję prawdzwej prędkości itd co jest nie tak ? proszę o pilną odpowiedz autem dojeżdzam dosyć długi dystans do pracy a tak bez sprawnego licznika mogę sie narazić na mandaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2017 o 21:15, Kamil52494 napisał:

Witam mam pilne pytanie wczoraj kupiłem passata testowałem go po mieście więc nie łapałem jakiś wielkich prędkości przy powrocie okazało sie że prędkościomierz szfankuję, teraz do rzeczy do 90 km/h idzie przycinająć sie tzn wskazówka nie idzię płynnie tylko podskakuje po 2mm, więcej niż 90 km/h licznik nie przeskoczy zacina sie na 90 km/h jak sie już przytnie to potem świruję tzn opada z opóznieniem przyspiesza z opóznieniem nie pokazuję prawdzwej prędkości itd co jest nie tak ? proszę o pilną odpowiedz autem dojeżdzam dosyć długi dystans do pracy a tak bez sprawnego licznika mogę sie narazić na mandaty :)

Może być wskazówka za mocno dociśnięta. Albo silnik coś źle chodzi. Ale procesor licznika też może spadać. Nie wiemy jaki model, rocznik, rodzaj licznika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen passat b5 FL 2004r Skrzynia automat tiptronik silnik 130 km nie wiem jakie oznaczenie, Licznik full fis, numer licznika 3B0920849A, i mam pytanie bo już kupiłem drugi licznik z tym samym nr itd full fis i wystarczy podmianka czy trzeba coś robić ? tzn na kilka forach dostałem różne odpowiedzi ale nie widzi mi sie rozbierać auta żeby tylko sprawdzić... tzn jedni mówią że trzeba z licznikiem kupić immo i stacyjke, lub poprostu wykasować całkowicie imooo a drudzy mówią że wystarczy wyjąć stary włożyć nowy zrobić korekte licznika i będzie działać ... która odpowiedz jest prawdziwa ? wczesniej miałem auta z grupy opla tam sobie podmieniałęm licznik dosyć często i nie było problemu, a podmieniałęm dlatego że mój wysyłałem kilka razy na zmianę podświetlenia do sadka jeżeli ktoś zna :)

a licnzik tak wygląda zdj nie moje z neta 8_VW-PASSAT-B5-FL-2-0-116KM-HIGHLINE-NIE

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jeśli masz te same liczniki ściągnąć softa ze starego, wgrać do nowego i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności