Skocz do zawartości
kris25

Jak otworzyć klapę bagażnika?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo ogarniam tematy :) Mianowicie mam problem ze świeżo zakupionym vw b5 w sedanie. Klapa bagażnika jak się otwierała tak teraz nie ma najmniejszego zamiaru, z kluczyka też ani drgnie. Jest jakiś sposób na awaryjne otworzenie klapy? Może to wina wariującego modułu komfortu? Dodam że poprzednia właścicielka wymieniała listwę (??) od otwierania bagażnika, zamiast jednego przycisku są dwa. Pomocy :( 

Pozdrawiam. Aleksandra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2017 o 11:52, kris25 napisał:

Witam,

Jestem tu nowa i jeszcze nie za bardzo ogarniam tematy :) Mianowicie mam problem ze świeżo zakupionym vw b5 w sedanie. Klapa bagażnika jak się otwierała tak teraz nie ma najmniejszego zamiaru, z kluczyka też ani drgnie. Jest jakiś sposób na awaryjne otworzenie klapy? Może to wina wariującego modułu komfortu? Dodam że poprzednia właścicielka wymieniała listwę (??) od otwierania bagażnika, zamiast jednego przycisku są dwa. Pomocy :( 

Pozdrawiam. Aleksandra.

Moduł komfortu pod nogami kierowcy, kabel niebieski i zielony. Pod jeden +, pod drugi -. 12V oczywiście, może być z akumulatora. Jak nie pójdzie to na odwrót. Możesz na ten czas odpiąć wtyki od komfortu.

Jeśli nie reaguje - problem z zamkiem albo wiązką po drodze. Możesz odchylić tylne oparcia i próbować dostać się od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proponuje ręcznie.

Od wewn. odkręcić plastik czarny po lewej i prawej str.Odciągnąć do siebie i włożyć rękę do środka i pociągnąć za dzwignię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności