Skocz do zawartości
vw-passat

zatrzaskują się drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Ikonki na zegarach nie mam bo mam liczniki 1/2.
Jak nie masz jak masz kontrolke. A bez FIS tym bardziej .http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8844&highlight=opis+kontrolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniosłem dywanik od strony kierowcy i okazało się, że moduł komfortu zamienił się w kostkarkę do lodu...

Cały moduł jest w jednej wielkiej bryle lodu, łącznie z kablami itd.

Z lekka tyle ile dało rade kable oczyściłem z lodu i działa tak jak powinno.

Jutro suszarka w rękę i suszenie wszystkiego.

Potem to zaizoluję chyba dodatkowo aby nie było powtórki z rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał ArkadiuszB

Ikonki na zegarach nie mam bo mam liczniki 1/2.

 

Jak nie masz jak masz kontrolke. A bez FIS tym bardziej .http://forum.vw-passat.pl/showthread...opis+kontrolek

Owszem kontrolka otwartych drzwi w liczniku z Passata B5FL jest ale niezapominajmy,że kolega Arkadiusz ma Passata B5 przed liftem,gdzie nie ma takiej opcji w module komfortu(w jego przypadku nr.1J0 959 799 F) ;-) Ps:Arku sprawdz koniecznie czy masz drożne odpływy pod akumulatorem? Bo póżniej moduł komfortu lub wiązka kabli pływa.. Edytowane przez krzyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem kontrolka otwartych drzwi w liczniku z Passata B5FL jest ale niezapominajmy,że kolega Arkadiusz ma Passata B5 przed liftem,gdzie nie ma takiej opcji w module komfortu(w jego przypadku nr.1J0 959 799 F) Ps:Arku sprawdz koniecznie czy masz drożne odpływy pod akumulatorem? Bo póżniej moduł komfortu lub wiązka kabli pływa..
A linka do jakiej wersji wrzucilem? Do 3B a nie 3BG. Opis tej kontrolki wystepuje tu i tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A linka do jakiej wersji wrzucilem? Do 3B a nie 3BG. Opis tej kontrolki wystepuje tu i tu.

Ale co z tego,ze dałeś linka do wesji B5? Oryginalnie nie ujżysz tej kontrolki aktywnej w liczniku Passata B5 przed FL. Jedynie kolega Pogromca modził z licznikiem pełny fis z Passata B5 z końca produkcji i ją uaktywnił. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czesc z 3B faktycxznie napisala ze nie ma. Czyli autor tematu skopal troche posta. Zrwacam honor. Moderator moze pokasowac te posty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taki problem, po przeczytaniu kilku tematów na forum myślę ze to moduł komfortu

- nie działa oświetlenia wnętrza ale lampka po przełączeniu świeci (i tak dla każdych drzwi)

- działa podświetlenie ziemi przy otwieraniu drzwi

myślę ze to wina modułu jutro chce tam zaglądnąć znalazłem na forum ładny opis jak się tam dostać ale czy konieczne jest rozkręcanie i wyjmowanie fotela?

 

link:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam taki problem, po przeczytaniu kilku tematów na forum myślę ze to moduł komfortu

- nie działa oświetlenia wnętrza ale lampka po przełączeniu świeci (i tak dla każdych drzwi)

- działa podświetlenie ziemi przy otwieraniu drzwi

myślę ze to wina modułu jutro chce tam zaglądnąć znalazłem na forum ładny opis jak się tam dostać ale czy konieczne jest rozkręcanie i wyjmowanie fotela?

 

link:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

tak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy diagnoza jest trafna :)

 

to troszkę mnie zmartwiłeś myślałem ze uda się to zrobić przed blokiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy diagnoza jest trafna :)

 

to troszkę mnie zmartwiłeś myślałem ze uda się to zrobić przed blokiem :D

diagnoza raczej błędna skoro oświetlenie działa pod każde drzwi raczej coś z przewodami do lampki bo rozumiem że chodzi ci o te nad lusterkiem może styki zaśniedziałe przy lampce moduł to raczej nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam taki problem, po przeczytaniu kilku tematów na forum myślę ze to moduł komfortu

- nie działa oświetlenia wnętrza ale lampka po przełączeniu świeci (i tak dla każdych drzwi)

- działa podświetlenie ziemi przy otwieraniu drzwi

myślę ze to wina modułu jutro chce tam zaglądnąć znalazłem na forum ładny opis jak się tam dostać ale czy konieczne jest rozkręcanie i wyjmowanie fotela?

 

link:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1130

 

 

 

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=63998

zajrzyj pod ten link ,spytaj Sławka, za podpowiedź kasy nie bierze, a ma o tym pojecie.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=77029

albo napisz do Jacka, na gg ,kolega z forum, charakterek , zna się na tym 1469287

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary na pewno się odezwę,

chociaż ku mojemu zdziwieniu rano wsiadam do auta i znowu wszystko działa, może wyschło coś przez noc bo wyjąłem gumę i stał w garażu, chociaż to nie rozwiązanie trzeba to zrobić ale może nie w zime :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadam jeden kluczyk scyzoryk 3 przyciski czy jest mozliwosc zakodowania go bez podlanczania do komputera.Drugie pytanie to przy zamknietych drzwiach od pasazera pali mi sie kontrolka na desce rozdzielczej ze sa one nie domkniete co moze byc powodem i jaki moze byc koszt takiej naprawy.Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie posiadam jeden kluczyk scyzoryk 3 przyciski czy jest mozliwosc zakodowania go bez podlanczania do komputera.Drugie pytanie to przy zamknietych drzwiach od pasazera pali mi sie kontrolka na desce rozdzielczej ze sa one nie domkniete co moze byc powodem i jaki moze byc koszt takiej naprawy.Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Zakodować się da-opis masz na forum.Co do kontrolki-powodem może być niesprawny mikrostyk w drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM ALL

 

Mam pytanie do Was "rozbieracze zamków" :)

Przyszło mi rozebrać zamek w klapie bagażnika w komniaku 3B5 i jakim kluczem, śrubokrętem mam to odkręcić ?? jak nazywa się ten klucz lub model śrubokręta ?? za cholerę nie mogę tego znaleść w sklepie, byłem w dwóch serwisach ale niestety nie ogarneli tematu :(

PLEASE HELP ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM ALL

 

Mam pytanie do Was "rozbieracze zamków" :)

Przyszło mi rozebrać zamek w klapie bagażnika w komniaku 3B5 i jakim kluczem, śrubokrętem mam to odkręcić ?? jak nazywa się ten klucz lub model śrubokręta ?? za cholerę nie mogę tego znaleść w sklepie, byłem w dwóch serwisach ale niestety nie ogarneli tematu :(

PLEASE HELP ME

śruba to torx M8x20 to klucz tak samo się wabi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trox nie ma 8 ramion ? w tej śrubie jest 12 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam problem z zamkiem w drzwiach kierowcy. Otwarcie drzwi nie powoduje zapalenia światła, jak również nie blokuje otwarcia szyb pod wyłączeniu zapłonu. Dodatkowo, aby otworzyć drzwi muszę dwa razy ciągnąć za klamkę.

 

W miarę możliwości proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak mam problem z zamkiem w drzwiach kierowcy. Otwarcie drzwi nie powoduje zapalenia światła, jak również nie blokuje otwarcia szyb pod wyłączeniu zapłonu. Dodatkowo, aby otworzyć drzwi muszę dwa razy ciągnąć za klamkę.

 

W miarę możliwości proszę o pomoc.

 

Po pierwsze mikrostyk w środku zamka,po drugie warto od razu podczas demontażu poprawić luty.Jeżeli chodzi o otwieranie drzwi-linka idąca od klamki wew./zew.za słabo bądź za mocno naciągnięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności