Jump to content
wagen

Wymiana Active Info Display retrofit AID

Recommended Posts

Da sie jesli przebieg na liczniku ma ponizej 100km

Czyli szukaj  nowego , a stary zawsze  moze Ci sie zapsuc ;)

42 minuty temu, saper_wroc napisał:

Od dwóch tygodni z hakiem wymiana sprawnego licznika na inny to przestępstwo, więc na wielki odzew bym nie liczył :P

Kolego gadasz głupoty !!!

Po wymianie licznika jeśli przebieg się różni, jedziesz na stacje diagnostyczna i piszesz oświadczenie ze licznik został wymieniony. Nowy stan licznik ma przebieg taki i taki . Diagnosta robi przegląd i wpisuje stan licznika w CEPIK

Jesli auto jest nadal serwisowane w ASO to z tym papierem z przeglądu i oświadczeniem o wymianie licznika zgłaszasz w ASO i oni wpisauja adnotacje ze licznik został wymieniony dnia tego i tego z przebiegiem takim a takim.

Kazdy licznik moze sie zepsuc i trzeba go wymienic, nie kazdego stac na zakup nowego w ASO. Na marginesie osoby które wymieniają sobie na zegary cyfrowe nie czerpią  korzyści majątkowych i potencjalny kupiec o takiej wymianie wie i nie ma z tym żadnego problemu prawnego.

• Like 2

Znalazłem taką grafikę.  Czy ktoś wie co to za procedura?

20190624_130218.jpg

czy do licznika AID 3G0 920 791C pasuje ramka 3G1 858 366 B ?

Kurcze mam dylemat bo albo znajduje auto z webasto albo z tymi zegarami.. i takie pytanie jak sobie wykupie carnet to bede mogl zdalnie wlaczyc nawiewy na szybe coby odtajaly? bo jesli tak to wole AID zamiast webasta :)

4 godziny temu, bigkaban napisał:

Kurcze mam dylemat bo albo znajduje auto z webasto albo z tymi zegarami.. i takie pytanie jak sobie wykupie carnet to bede mogl zdalnie wlaczyc nawiewy na szybe coby odtajaly? bo jesli tak to wole AID zamiast webasta :)

nie sadze zeby byla ta mozliwosc wlaczania i wylaczania  dmuchawy przez apke ..  chyba ze masz ten nowy passat  , bo w czesniejszych nie idzie  , ale da rade dokupic  cos takiego ( https://www.dfreeeze.de/en/product/dfreeeze-system/dfreeeze-app) ,  ale przez car net mi sie nie udalo .. 

17 godzin temu, KimeX napisał:

nie sadze zeby byla ta mozliwosc wlaczania i wylaczania  dmuchawy przez apke ..  chyba ze masz ten nowy passat  , bo w czesniejszych nie idzie  , ale da rade dokupic  cos takiego ( https://www.dfreeeze.de/en/product/dfreeeze-system/dfreeeze-app) ,  ale przez car net mi sie nie udalo .. 

ale te deefreeze to do webasta wiec bez webasta nie ma sensu tego montowac czy zle czytam??

8 godzin temu, bigkaban napisał:

ale te deefreeze to do webasta wiec bez webasta nie ma sensu tego montowac czy zle czytam??

jak nie masz webasto  to nie zamontujesz tego . 

18 godzin temu, KimeX napisał:

jak nie masz webasto  to nie zamontujesz tego . 

Czyli dalej mam dylemat czy szukac auta z webasto czy z AID :)

AID sobie dołożysz, webasto niby też, ale więcej kombinacji. 

Dnia 8.08.2019 o 22:07, enriquez napisał:

AID sobie dołożysz, webasto niby też, ale więcej kombinacji. 

No a tak szczerze to cos poprawilo sie ogrzewanie szyby z nadmuchow od poprzednich wersji? bo moze wystarczy?